rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Ненсі Пелосі: «Шануйте наших відважних тpaнcґeндepів»

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі виступила із заявою на честь «Дня пам’яті тpaнcґeндepів» і закликала американців «підтвердити наше прагнення до забезпечення того, щоб наші транcґeндeрні друзі, сусіди, члени родини та колеги сповна отримували всі можливості та повагу, яких вони заслуговують».

«У День пам’яті тpaнcґeндepів наша нація шанує й оплакує численних, часто безіменних, тpaнcґeндepних американців, які зіткнулися з жорстоким насильством, дискримінацією і навіть вбивствами за те, що у них вистачило сміливості жити так, як вони хочуть», - сказала Пелосі.

«У цей день і в усі інші ми підтверджуємо наше прагнення до забезпечення того, щоб наші транcґeндepні друзі, сусіди, члени родини та колеги сповна отримували всі можливості та повагу, яких вони заслуговують. Демократи безмежно пишаються виконаною нами роботою щодо забезпечення рівних можливостей для всіх і протидії ненависницькій політиці адміністрації Трампа», - сказала вона.

«Разом ми прийняли знаковий Закон про рівність, щоб повністю покласти край дискримінації всіх представників ЛГБT, і вжили заходів, щоб вшанувати пам’ять наших хоробрих тpaнcґeндepних військовослужбовців, які щодня ризикують своїм життям, захищаючи нашу націю», - сказала Пелосі.

У 2021 році мешканці округу Cook матимуть два додаткові місяці на сплату податку на нерухомість

Влада Чикаго розширила список «червоних» та «помаранчевих» штатів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com