rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Мешканців округу Cook закликають подавати заявки на отримання документів онлайн

Офіс секретаря округу Cook та його відділення можна відвідати особисто. Проте мешканці округу можуть подати заявку на отримання документів в Інтернеті за адресою cookcountyclerk.com/VitalRecords. Про це повідомила Karen A. Yarbrough, секретар округу Cook.

Таким чином влада намагається уникнути скупчень людей під час пандемії коронавірусу.

За словами Yarbrough, департамент актових записів громадського стану округу Cook з 23 листопада розташовується на першому поверсі Cook County Building. Раніше він працював у Daley Center.

Мешканці округу Cook, яким необхідно отримати копії основних документів, таких як свідоцтво про народження та смерть, дозвіл на реєстрацію шлюбу, назви комерційних організацій та нотаріальні послуги, можуть отримати доступ до цих послуг, починаючи з 23 листопада, у Cook County Building, що розташована за адресою: 118 N. Clark у кімнаті №120 з 9 до 17 год щобудня.

«Переїзд департаменту відбувається у рамках плану секретаря округу взяти на себе обов’язки Cook County Recorder of Deeds Office (Управління реєстрації округу Cook). Відповідне рішення було прийнято виборцями округу Cook на референдумі. Секретаріат офіційно візьме на себе обов’язки Управління реєстрації 7 грудня», - йдеться у пресрелізі офісу Yarbrough.

Наразі додаткові відділення Департаменту актових записів громадського стану й надалі працюватимуть у п’яти приміщеннях суду округу Cook: у Markham, Bridgeview, Maywood, Rolling Meadows і Skokie.

У 2021 році мешканці округу Cook матимуть два додаткові місяці на сплату податку на нерухомість

Влада Чикаго розширила список «червоних» та «помаранчевих» штатів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com