rss
01/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Лайтфут збільшує кількість мобільних бригад для тестування на коронавірус
Title 
 Фото з ФБ-сторінки офісу мера Чикаго

Мер Лорі Лайтфут заявила про розширення тестування потенційних хворих на коронавірус у Чикаго. Автостоянку для службовців в аеропорту Midway міська влада також переобладнала на мобільну амбулаторію для тестування на COVID-19.

«Запроваджуючи тестування на цьому майданчику, ми дослухалися до громади, яка прагнула надійнішого тестування на Southwest Side», - розповіла вона. «Ми намагаємося залучати ресурси туди, де вони найбільше потрібні».

Зробити тест на майданчику в аеропорту Midway можна за адресою Parking Lot B, 5738 W 55th St. Мобільна бригада працюватиме там щовівторка та щочетверга з 12 до 18 год, а щосуботи – з 10 до 16 год.

Натомість олдермен Ray Lopez назвав дії міської влади запізнілими.

«Коли я чую, як мер і комісар (департаменту охорони здоров’я – ред.) виступають з цього приводу, то мені здається, що вони настільки відірвані від реальності, що це виглядає жалюгідно», - каже Lopez.

Лайтфут наголосила, що додаткові мобільні бригади – це не засіб запобігання розповсюдження вірусу. За її словами, вона хоче, щоб тестування було кращим та доступнішим. Наразі місто проводить понад 16 тис. тестів на день.

На додаток до нової мобільної амбулаторії в аеропорту Midway, міська влада також виділила гранти на суму $14 млн та інші ресурси для додаткового тестування й пошуку контактів хворих на коронавірус.

Місто також надіслало 40 тис. експрес-тестів на антиген у громадські медичні центри.

Амбулаторію для тестування, яка працювала у Dr. Jorge Prieto Math and Science Academy, планують розмістити в Charles A. Prosser Career Academy, 2148 N Long Ave. Амбулаторія працюватиме з понеділка до п’ятниці з 10 до 16 год.

Інші два пункти для тестування департаменту охорони здоров’я Чикаго розташовані у Maria Saucedo Scholastic Academy, 2850 W 24th Blvd (працює з 10 до 16 год із понеділка до п’ятниці) та в Gately Park, 744 E 103rd St (працює з 10 до 16 год щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці).

Водночас триває мобільне тестування у найбільш постраждалих районах.

«Чикаго встановлює нові рекорди тестування щодня, тому наш найвищий пріоритет – забезпечити, аби тестування залишалося доступним для найуразливіших мешканців Чикаго», – заявила мер Лайтфут. «Ми продовжуватимемо співпрацювати з партнерами та скеровувати ресурси громадам, які найбільше постраждали від цієї пандемії».

«Найкращий спосіб пройти тестування – зателефонувати своєму медичному працівнику, але є багато інших зручних і доступних способів у Чикаго, зокрема, нові послуги – тестування вдома», – додала д-р Allison Arwady, комісар департаменту охорони здоров’я Чикаго. «Крім того, ми співпрацюємо з громадськими медичними центрами, аби гарантувати, що люди, незалежно від платоспроможності, страхування чи імміграційного статусу, матимуть доступ як до тестування, так і до первинної медичної допомоги».

У 2021 році мешканці округу Cook матимуть два додаткові місяці на сплату податку на нерухомість

Влада Чикаго розширила список «червоних» та «помаранчевих» штатів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com