rss
05/13/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Натуральні продукти, які вбивають коронавірус: чорноплідна горобина і гранат

Вчені Інституту молекулярної вірусології медичного центру Університету Ульма в Німеччині виявили рослинний продукт, який здатний на 97% пригнічувати коронавірусну інфекцію. Про це йдеться у статті, опублікованій в інтернет-виданні bioRxiv.

Висновки фахівців з Інституту молекулярної вірусології Медичного центру Університету Ульма з’явилися на порталі bioRxiv.

Під час дослідження вчені встановили, що сік чорноплідної горобини може придушити до 97% вірусу SARS-СoV-2. Ще активніше пригнічувався вірус грипу. Також ефективність показали зелений чай і гранатовий сік.

«Ми виявили, що сік чорноплідної горобини (Aronia melanocarpa), сік граната (Punica granatum) і зелений чай (Camellia sinensis) мають віруліцидну активність проти обох вірусів. Це дозволяє припустити, що полоскання ротової порожнини може знизити вірусне навантаження у порожнині рота, знижуючи передачу вірусу», - йдеться у роботі вчених.

Фахівці пояснили, що ці та інші натуральні соки, а також зелений чай здатні послабити віруси за рахунок кислого середовища та рослинних поліфенолів на 80%.

«Наприклад, сироп бузини (Sambucus nigra) показав здатність полегшувати симптоми у хворих на грип», - повідомили фахівці.

Енергоатом готовий постачати кисень для хворих на COVID-19

Covid-19 і тромбоутворення: медики вивчають нові побічні реакції організму на вірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com