rss
02/22/2024
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Глава МОЗ США обіцяє сприяти Україні в отриманні COVID-вакцини

Про це йшлося під час телефонної розмови міністра охорони здоров’я України Максима Степанова з міністром охорони здоров’я та соціальних послуг США Алексом Азаром. Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Сторони обговорили ситуацію з пандемією COVID-19, питання доступу України до безпечної та ефективної вакцини проти коронавірусу, а також інші питання сфери охорони здоров’я.

«Ми спілкуємося з багатьма нашими міжнародними партнерами та фармацевтичними компаніями щодо забезпечення оперативних постачань в Україну безпечної та ефективної вакцини, оскільки саме вакцина – єдиний реальний засіб протидії пандемії COVID-19. Ми сподіваємося на підтримку наших друзів із США у цьому питанні», - зазначив глава МОЗ України.

Зазначається, що зі свого боку міністр охорони здоров’я та соціальних послуг США подякував Максиму Степанову за дзвінок та зауважив, що отримання вакцини Україною є пріоритетом і для уряду США. Він пообіцяв сприяти посиленню комунікації МОЗ України з такими компаніями як Moderna, Johnson & Johnson, Pfizer та Novavax для пришвидшення підписання контрактів у отриманні вакцини.

Крім того, Азар наголосив на підтримці України та готовності посилити співпрацю у програмах боротьби з іншими інфекційними захворюваннями, зокрема, такими як кір і туберкульоз.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна розраховує отримати 8 мільйонів доз вакцини проти коронавірусу у другому кварталі 2021 року.

Мешканцям Чикаго знову рекомендують залишатися вдома

Лайтфут без маски помітили у величезному натовпі прихильників Байдена перед оголошенням локдауну

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - Dropshipping suppliers