rss
07/25/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В окрузі Cook ввели нові обмеження через поширення коронавірусу

Обмеження стосуються регіону 10, а саме округу Cook, та регіону 4, що розташований у районі Metro East, біля St. Louis.

Чиновники департаменту охорони здоров’я, зокрема, заборонили обслуговування у приміщенні ресторанів. Обслуговування за межами барів припиняється о 23 годині, усі відвідувачі повинні сидіти за столами зовні, не можна замовляти, сидіти або збиратись біля бару (барні стільці необхідно забрати); столи повинні бути на відстані 6 футів одне від одного. Не можна стояти та збиратися у приміщенні або на відкритому повітрі, чекаючи, поки звільниться стіл, або виходячи; танцювати і стояти у приміщенні. Обов’язково запроваджується попереднє бронювання місць у кафе. Заборонено проведення кількох вечірок за одним столом. Схожі обмеження стосуються і ресторанів. Під заборону підпали і нічні клуби на колесах.

Чиновники також забороняють зібрання до 25 осіб або коли кількість відвідувачів складає 25% від загальної місткості приміщення.

Ігрові зали та казино повинні зачинятися о 23 год. Їх також стосується вже згадана заборона про 25% та обмеження, накладені на заклади харчування.

Понад половина штату Іллінойс зараз стикається з додатковими обмеженнями у зв’язку із пандемією COVID-19. Губернатор Дж. Пріцкер заявив, що навіть у тих округах, на які наразі не накладено обмеження, також спостерігається погана динаміка.

«Починаючи з середи, 6 із наших 11 регіонів, розділених у рамках Restore Illinois, працюватимуть відповідно до наших рекомендацій щодо пом’якшення наслідків пандемії», – заявив Пріцкер. «Здається, що очікується суттєве збільшення хворих на COVID, тож ми повинні підготуватися».

У регіоні 8, в який входять округи DuPage і Kane, спостерігається найвищий відсоток осіб із позитивною реакцією у районі Чикаго – 9,5%, у регіоні 7 (округи Will і Kankakee) – 9,3%, в окрузі Cook – 7,7%.

Наразі залишаються два райони Чикаго, на які ще не поширюються додаткові обмеження, – це 9 і 11. Регіон 11, який охоплює лише Чикаго, має відсоток осіб із позитивною реакцією 7,7%, а регіон 9, до якого входять округи Lake і McHenry, – 8,1%.

За словами чиновників із департаменту охорони здоров’я Іллінойсу, семиденний відсоток осіб із позитивною реакцією з 19 до 25 жовтня становив 6,3% – найвищий, починаючи із 2 червня.

Водночас спостерігається збіль­шення кількості шпиталізацій, а також нових випадків захворювань на коронавірус. Станом на ніч 25 жовтня 2638 людей були госпіталізовані в Іллінойсі із зараженням на COVID-19, 589 осіб перебувають у реанімаційних відділеннях, 238 – на апаратах штучної вентиляції легень.

«На території всього штату Іллінойс зростають нові випадки захворювань, відсоток осіб із позитивною реакцією, кількість госпіталізованих. Ми повинні змінити цю тенденцію», – заявив губернатор Пріцкер.

«Якщо те, що ми бачимо сьогодні, не зміниться, ми припускаємо, що цього року в Іллінойсі можуть загинути понад 11 тисяч осіб (від коронавірусу – ред.)», – зауважила д-р Ngozi Ezike, директор департаменту охорони здоров’я Іллінойсу.

За даними департаменту, в окрузі Cook (регіон 10) вісім днів поспіль спостерігається збільшення відсотка осіб із позитивною реакцією та сім днів – збільшення кількості госпіталізованих хворих. Саме це і стало причиною нових обмежень для підприємців. Обмеження не поширюються на місто Чикаго.

Хоча кількість ліжок у відділеннях інтенсивної терапії та апаратів штучної вентиляції легень наразі достатньо, Bala Hota, епідеміолог Rush University Medical Center, заявив, що ця небезпечна тенденція починається зі збільшення кількості відвідувань відділення невідкладної допомоги.

«Існує пауза – від того моменту, коли люди отримують позитивні результати тесту, і до збільшення кількості випадків, коли люди стають потенційно достатньо хворими, аби потребувати госпіталізації. Ця пауза може становити два тижні або й більше», – зазначив д-р Hota. «Тому думаю, що протягом наступного місяця буде найважливіший період, коли ми зможемо побачити, що відбувається з цими тенденціями та що відбувається загалом з рівнем шпиталізацій».

У Loyola University Medical Center у Maywood лише за останні два тижні кількість шпиталізацій зросла на 50%. Хоча багатьом пацієнтам потрібен додатковий кисень, різкого зростання критично хворих не відбулося. Незважаючи на це, медики стурбовані тим, якою ж буде наступна хвиля шпиталізацій.

«Зараз це переважно пацієнти, які не потребують інтенсивної терапії, але у нас досі є деякі пацієнти, які дуже хворі», – каже д-р Kevin Smith, головний лікар Loyola University Medical Center.

Зростання кількості шпиталізацій у цьому медичному центрі – це насамперед відображення збільшення відсотка осіб із позитивною реакцією в окрузі Cook останні вісім днів поспіль.

«Ці цифри, кількість шпиталізованих, відсоток осіб із позитивною реакцією – це все змушує нас хвилюватися», – додав д-р Smith.

Медичні експерти у Loyola University Medical Center очікували на зменшення рівня захворюваності на COVID, але думали, що це відбудеться пізніше, можливо, у листопаді. Проте зараз є імовірність, що ми спостерігатимемо пік захворювання взимку, який буде вищим, ніж очікувалося раніше.

Як повідомляє департамент охорони здоров’я Іллінойсу, загальна кількість випадків хворих на COVID-19 у штаті станом на 26 жовтня становить 378 985 осіб, померли 9 522 людей.

Результат прийдешніх виборів викликає дедалі більше побоювань

Результат останньої очної дуелі необхідно визнати вельми сприятливим... для Трампа

Коментар читача:#2021-29 (07/21/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com