rss
10/07/2022
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Емі Коні Баррет у Верховному суді – тріумф консерватизму

Сенат США офіційно затвердив Емі Коні Барретт на посаді нового судді Верховного суду. Присягу у неї приймав легендарний суддя Кларенс Томас.

Слухання за участю судді Барретт стартували рівно два тижні тому. Вони відбулися легко і швидко: Барретт виступила в ролі ефектного лектора, який пояснював сенаторам, як діє система права. В опитуваннях більшість американців тепер підтримує її призначення.

Демократи всіляко намагалися вставити палиці в колеса голосуванню за Барретт. Вони влаштували бойкот останнього засідання юридичного комітету Сенату і замість цього провели мітинг протесту.

А потім демократи пішли на відчайдушний крок: попросили влаштувати таємні слухання для всього Сенату. Останній раз таке відбувалося у 2005 році, коли там обговорювали військові злочини в Іраку.

Але республіканці спокійно завершили таємні слухання і провели голосування. Лише одна республіканка, Сюзанна Коллінз із Мена, не підтримала кандидатуру Барретт. Вона перебуває в уразливому становищі на майбутніх виборах і тому вирішила не ризикувати.

В іншій ситуації багато демократів теж би проголосували за Барретт, якщо виборцям вона так подобається. Недарма відома демократка Даян Файнштайн активно хвалила слухання щодо Барретт. Але у самий переддень виборів демократи вже не могли собі дозволити змінити свою поведінку.

Зараз у Верховному суді сформувалася тверда консервативна більшість: п’ять правих суддів проти трьох лібералів і одного голосу судді, що вагається, — голови Джона Робертса.

Затвердження Барретт відбувається у відповідальний момент: адже незабаром почнеться довгий період судових баталій і заперечування виборів. Перед суддями, які перебувають тепер у повному складі, постане архіважливе завдання – визнати правильні підсумки виборів.

Але значення кандидатури Барретт переросте будь-які вибори – її майбутні рішення мають шанс стати фундаментальними для консервативного руху США та всього західного світу.

Джерело: «Політика в Америці. Вибори-2020»
(https://www.facebook.com/usapoliticsonline/posts/2442971812670779)

Результат прийдешніх виборів викликає дедалі більше побоювань

Результат останньої очної дуелі необхідно визнати вельми сприятливим... для Трампа

 

Свіжий Номер
(Тисніть на обкладинку)

#2022-08
22.02.2022 Московська армія вже в Україні. Що далі?
Office of Cook County Board President Toni Preckwinkle Округ Кук і CEDA оголошують програму допомоги з водопостачання для малозабезпечених домогосподарств
Небесна сотня, «справи Майдану» 8 років розслідування, які результати?
«Визнання ЛНР/ДНР»: перемога чи програш Путіна і що це означає для України? Рішення господаря Кремля дає Зеленському шанс поховати «Мінськ»
Міжнародна фінансова допомога Україні: хто, скільки і навіщо. Подушка безпеки для України
Путінська казарма: які перспективи має окупований Донбас Чому після визнання Росією «народні республіки» приречені на жалюгідне існування
«План знищення України»: звіт британського інституту оборонних досліджень
Християнське ставлення до війни Розвиток доктрини від перших віків християнства до Середньовіччя
Не стало Івана Дзюби – літературознавця, дисидента, Героя України
Чи бояться росіяни війни? Як російське суспільство реагує на військові ігри Кремля біля кордонів України

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com