rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Двосторонній рух

Інспекція – це до грошей.

Народна мудрість

 

Традиція, як і краса, – це велика сила, і з цим не посперечаєшся, але найчастіше традиція приховує від нас істинну суть речей... Справа у тому, що всі ми страхуємо нашу оселю, де би ми не жили.

А якщо хтось взяв на себе ризик цього не робити – зробіть це сьогодні (847-520-7030).

Загальноприйнято, що цей страховий поліс страхує нас ТІЛЬКИ від всіляких аварійних ситуацій...

А страхова компанія нас у цьому не переконує, залишаючи в тіні повний спектр своїх послуг. Але не думайте, що компанії щось від нас приховують, зовсім ні. Але хто ж ці 20-30 сторінок страхового полісу читає? Тому наші знання про нього – досить поверхневі. У результаті ми не використовуємо його на повну силу.

Крім того, ми не знаємо про вимоги до процесу відновлення пошкоджень, а це – дуже важливо.

Так ось, угода про страхування базувалася на тому стані нашого житла, в якому воно перебувало на момент підписання контракту.

Чому це важливо знати? Тому що в результаті відновлювальних робіт, які страхова компанія зобов’язується сплатити (за винятком deductible), наше житло повинно бути відновлене до «вихідного стану». Тобто до того стану, в якому воно було на момент підписання контракту.

Title 
 Фото Pixabay

Наведемо реальні приклади:

1) Протікання на стелі або стіні...

2) Здуття паркету в результаті потрапляння вологи...

3) Тріщина на плитковому покритті...

4) Пошкодження зовнішніх стін...

5) Пошкодження даху... і так далі.

Якщо щось із викладеного вище або щось подібне трапилося, ми звертаємося до страхової компанії, яка надсилає оцінювача для інспекції. Через кілька днів ви отримуєте протокол із переліком робіт і сумою покриття, яку ви отримаєте від страхової компанії для ремонту.

Так от, при всій можливій різноманітності пошкоджень у всіх цих випадках є щось спільне. А спільне – те, що страхова компанія орієнтується на локальний ремонт, який відновлює конкретне пошкодження, не враховуючи того, на скільки це задовольняє вимогу відновлення до вихідного стану.

А як зробити так, щоб страхова компанія строго виконувала свої зобов’язання?

Тут, крім бажання, потрібні ще й знання, якими ми не володіємо.

Але це – не безвихідь. На щастя, є сектор послуг, який нам у цьому допоможе. Допоможе нам аргументовано заперечувати точку зору страхової компанії та її оцінювача.

Цей помічник – Private adjuster.

Цей сектор послуг – ліцензований на проведення оцінки стану нерухомості в усьому його спектрі, від підвалу до даху... І, що особливо важливо, аргументація Private adjuster базується винятково на формулюваннях компенсації, викладених у конкретному страховому договорі.

Цей факт практично позбавляє страховика можливості оскаржувати висновки Private adjuster, його погляд на обсяг робіт і розміри компенсації.

Для інформації: практика показує, що в більшості випадків у результаті залучення Private adjuster ми з вами отримуємо компенсацію від страхової компанії, яка в кілька разів перевищує початкову оцінку, проведену самою страховою компанією.

Але цим не вичерпується потенціал послуг Private adjuster.

Додайте цей сервіс у своє портфоліо послуг і користуйтеся ним раз на рік.

Для початку запросіть Private adjuster для оцінки стану вашого житла. І я припускаю, що наступний відновлювальний ремонт вам оплатить ваша страхова компанія.

 

Телефонуйте 847-520-7030,
і Private adjuster перетелефонує вам
протягом години
e-mail: [email protected]

www.drfgroup.net

З повагою – Йосип Розенберг

Виплачуємо Mortgage-3

Найкращий пенсійний план – це бути успішним сьогодні

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com