rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В окрузі Cook роздають бідним сім’ям із дітьми ноутбуки
Title 
 На фото: виконавчий директор HACC Rich Monocchio;
Tyrone Ward, мер Robbins, та Toni Preckwinkle,
президент ради округу Cook, роздають ноутбуки
мешканцям Flowers

Toni Preckwinkle, президент ради округу Cook, приєдналася до житлового департаменту округу (HACC), аби відзначити «Тиждень цифрової інклюзії» (Digital Inclusion Week).

Вона долучилася до нової ініціативи забезпечення ноутбуками усіх жителів округу шкільного віку, які потребують електронних навчальних пристроїв під час 2020-21 навчального року. Тиждень цифрової інклюзії – це національна спроба підвищити обізнаність щодо цифрової несправедливості та об’єднати загальнонаціональні зусилля, аби подолати ці прогалини.

Ініціатива доповнює програму партнерства HACC Internet Essentials із програмою Comcast, яка забезпечує безкоштовний широкосмуговий Інтернет для сімей із дітьми шкільного віку і вже охопила понад 1100 родин. HACC попередньо замовив 900 ноутбуків із середньою вартістю 300 доларів за ноутбук. Мета цих ініціатив – забезпечити, аби кожна дитина, яка проживає у домогосподарстві, що отримує допомогу від HACC, могла повноцінно брати участь у дистанційному навчанні.

«Наші діти повинні мати такі ж можливості у цьому віддаленому навчальному середовищі, як і будь-які інші школярі, незалежно від їхнього поштового індексу», – зауважила президент Preckwinkle. «У багатьох районах нашого округу шкільні округи забезпечують це обладнання. Але така ситуація – не скрізь, і я вітаю Rich Monocchio та його команду з управління житлово-комунального господарства за їхнє бачення того, як потрібно забезпечити нашим дітям доступні інструменти, необхідні для навчання, зростання та успіху».

Потреба у цих ноутбуках стала очевидною після запуску програми Internet Essentials. У цьому партнерстві HACC покриває всі витрати для сімей, що проживають із дітьми, які беруть участь у програмі Comcast’s Internet Essentials. Ця програма пропонує широкосмуговий доступ за $9,95 на місяць для домогосподарств із низьким рівнем доходу протягом 10 місяців. Наразі HACC виділив $110 тис. і $270 тис. на широкосмуговий доступ до Інтернету та ноутбуки відповідно.

Багато сімей зазначають у своїх реєстраційних формах на участь у програмі партнерства Internet Essentials, що місцеві шкільні округи не видають ноутбуки або що їх – недостатньо. У багатьох випадках дітям доводилося ділитися пристроями між собою або з дорослими у сім’ї. Тепер, завдяки цій ініціативі, діти у сім’ях, які беруть участь у програмі, зможуть повноцінно навчатися та мати час, необхідний для роботи над індивідуальними завданнями.

«Це – хвилюючий для нас день», – зауважив Richard Monocchio, виконавчий директор HACC. «Коли ми запускали програму партнерства з Internet Internet Essentials, то мали намір гарантувати, щоб усі наші молоді люди були повністю під’єднані до Інтернету, і в рамках програми ми дотримуємось цього зобов’язання. Ця пандемія створила додаткові виклики для домогосподарств із низьким рівнем доходу. Я пишаюся тим, що HACC активізував допомогу нашим сім’ям із дітьми у ці складні часи».

Програма щодо забезпечення ноутбуками та партнерство з Internet Internet Essentials фінансуються за рахунок коштів, виділених округу відповідно до Coronavirus Aid, Relief and Economic Security (CARES) Act. Ноутбуки пропонують усім сім’ям, які вказали у своїй заявці на участь у програмі Internet Essentials, що їм не вистачає пристроїв для електронного навчання для кожної дитини у домогосподарстві.

«Я вдячна житловому департаменту округу Cook за надання цих ресурсів сім’ям у Southland», – зазначила Deborah Sims, комісар округу Cook від 5 району. «Кожна сім’я, де є діти шкільного віку, потребує вдома комп’ютера. Існує значна потреба в обладнанні, необхідному для доступу до Інтернету та цифрових просторів у моєму районі, особливо під час віртуального навчання. Знаю, що ці зусилля допоможуть нашим мешканцям пережити складні часи».

HACC розповсюджуватиме пристрої мешканцям протягом кількох тижнів. Додаткову інформацію можна отримати на [email protected] або за телефоном (312) 663-5447.

Плоди успіхів Америки

Феномен Трампа: «відсутність манер, скромності та колегіального мислення»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com