rss
10/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Бути прихильницею Трампа гірше, ніж племінницею Усами бен Ладена

З мого досвіду, американці – найтепліші, найдобріші та найвідкритіші люди у світі. Я відчуваю це все моє життя, незважаючи на те, що я – племінниця Усами бен Ладена, і ношу те ж прізвище (хоча воно вимовляється трохи інакше, бен Ладин – це оригінальний варіант). Американці робляти висновки про людину за її характером та її вчинками, а не за кольором шкіри або прізвищем. Це було підтверджено минулого місяця, коли я висловила свою любов до Америки та підтримку Трампу.

Відгуки на «Мій лист Америці» були надзвичайно чудовими, і я дуже вдячна всім тим, хто знайшов час, аби прочитати лист і відправити добрі побажання. В особистому житті я втратила кілька так званих «друзів» через підтримку Дональда Трампа за останні п’ять років. Публічне зізнання у цьому було неприйнятним для деяких, і уїдлива критика, яку я отримала за викладення своїх політичних переконань, відкрила непривабливі сторони деяких персонажів. Із соціологічної точки зору досить цікаво, що в деяких елітарних колах підтримка Трампа заподіяла мені більше лиха, ніж прізвище бен Ладин.

Ще більш вражаючою була суперечлива реакція на діагноз COVID президента Трампа. Радісні коментарі, позбавлені співчуття, заполонили соціальні мережі, деякі навіть зайшли так далеко, що бажали його смерті. Кім Чен Ин продемонстрував більше співчуття, ніж багато недоброзичливців президента. Проте, не дивлячись на всю цю ненависть, був і приголомшливий потік вираження любові і добрих побажань від його прихильників. Найкраще це виражено в одному з моїх улюблених акаунтів на Twitter (@HonorAndDaring): «Трамп – перший і єдиний президент, за якого я дійсно хвилююся. Це тому, що він – перший президент за останні роки, який, здається, більше піклується про американців, ніж про абстрактну ідеологію або просто про збагачення своїх донорів». Ці почуття явно поділяють багато американців, які натовпами йдуть за президентом, куди б він не пішов, зокрема, й у медичний центр Уолтера Ріда під час його перебування: якщо він не може вирушити в дорогу, вони йдуть до нього.

Чому я підтримую Дональда Трампа? Погляньте на його справи. Він виступив проти Китаю, вберіг Америку від нових воєн, зміцнив зв’язки з Ізраїлем, скасував катастрофічну угоду з Іраном і знищив ІДІЛ. Усередині країни він скасував правила, що перешкоджають економічному зростанню Америки, відновив виснажені збройні сили, повернув виробництво та вдихнув нове життя у вмираючі галузі шляхом перегляду торговельних угод і зниження податків; він домігся енергетичної незалежності, приборкав імміграцію – все це сприяло досягненню рекордно низького рівня безробіття. Він зайнявся такими забутими проблемами, як торгівля людьми й несправедливе позбавлення волі, і дав Америці шанс відновити свої принципи, гідність, незалежність і справжнє місце у світі як маяка свободи та надії для всіх.

Я збиралася написати це з Лондона, але карантинні обмеження COVID не дозволили мені прилетіти до Великобританії зі Швейцарії. Зізнаюся, я намагалася обійти правила через сусідні країни, але безуспішно. В істинно оруеллівському стилі всі поїздки наразі контролюються за допомогою обов’язкових урядових заходів на території усієї Європи, навіть якщо ваша країна не перебуває у карантинному списку. В результаті я пропустила хрестини дівчинки, на яких мала бути хресною мамою. Крім прикрості, яку відчуваю через це, я думаю про всіх тих, хто під час ізоляції не зміг бути зі своїми близькими, що перебувають при смерті, і хто сповнений страху від перспективи того, що може бути у майбутньому: наступний крок – «немає вакцини – немає поїздок»?

Принаймні, я не була присутня на двогодинній виставі на тему Black Lives Matter «Нове завтра» у театрі Young Vic, на відміну від моєї подруги, якій не так пощастило у минулі вихідні. Її запросив її друг-лівак, і, приймаючи запрошення, вона не знала, що вся п’єса – маніфест BLM. Не дивно, що вона описала цей досвід як форму тортури; її друг був зачарований. Хоча я рада пропустити останні культурні тенденції Лондона, я була розчарована тим, що мені довелося скасувати зустріч із друзями – насамперед з Дугласом Мюрреєм, презентація книги якого «Божевілля натовпу» в офісах Spectator залишається найяскравішою подією минулого року.

На щастя, віра, надія і любов переважили ці розчарування та невдачі. Надихає образ американців, які згуртовуються навколо президента, це зігріває моє серце й піднімає настрій. Хотіла б я бути там, із ними. Ви можете бути впевнені, що я прилечу одним із перших рейсів в Америку, як тільки будуть зняті обмеження, – через Лондон, звичайно, щоб зустрітися з моєю похресницею.

Автор: Нур бен Ладин (на фото), дочка зведеного брата Усами бен Ладена (у їхнього спільного батька було 22 дружини та 52 дитини).

Джерело: The Spectator’s UK magazine (https://spectator.us/being-pro-trump-caused-more-grief-bin-laden-niece-noor-bin-ladin/)

Плоди успіхів Америки

Феномен Трампа: «відсутність манер, скромності та колегіального мислення»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com