rss
05/06/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Держдеп хоче обмежити вплив на зовнішню політику США з боку іноземних урядів

Іноземні уряди, зокрема Китай і Росія, намагаються вплинути на зовнішню політику США через американські аналітичні центри та інші експертні установи, які готують рекомендації для уряду та Конгресу Сполучених Штатів.

«Держдепартамент підтримує тісні зв’язки з академічною спільнотою, аналітичними центрами та різними зовнішніми джерелами експертних знань... Однак ми пам’ятаємо, що деякі іноземні уряди, такі як Китай і Росія, прагнуть впливати на зовнішню політику США через лобістів, зовнішніх експертів та аналітичні центри», – заявив у вівторок держсекретар США Майкл Помпео.

При цьому він підкреслив, що робота таких експертних установ, вимагає прозорості з їхнього боку щодо іноземного фінансування.

«Щоби захистити цілісність інститутів громадянського суспільства, Держдепартамент відтепер просить, аби аналітичні центри та інші організації, які працюють у сфері зовнішньої політики та бажають взаємодіяти з Держдепом, на своїх вебсайтах чітко розкривали інформацію про фінансування, яке вони отримують від урядів іноземних держав, зокрема, державні чи дочірні організації», – йдеться у заяві Помпео.

Ця вимога – не обов’язкова, згідно зі законодавством США. Однак, як підкреслили в Держдепі Сполучених Штатів, цей чинник буде враховуватися при подальшій взаємодії з експертними установами.

Плоди успіхів Америки

Феномен Трампа: «відсутність манер, скромності та колегіального мислення»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com