rss
08/03/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Трамп: «Радикальні ліві демократи підштовхують Байдена до того, щоб назавжди зруйнувати Верховний суд»

Президент США Дональд Трамп заявив, що кандидат у президенти від демократів Джо Байден не має жодних шансів на опір колегам-демократам, які хочуть наповнити Верховний суд своїми ставлениками. І додав, що це назавжди зруйнує вищий суд Америки.

Трамп наголосив, що демократи не засвоїли урок президента Франкліна Делано Рузвельта, який у 1930-х роках прагнув призначити до суду тих, хто підтримав би його план «Нового курсу».

«Власна партія Рузвельта сказала йому, що не можна впливати на Верховний суд США, бо це назавжди знищить Суд. Але тепер радикальні ліві демократи підштовхують Байдена до цього. І у нього немає ні найменших шансів цьому протистояти!» – написав Трамп у Twitter.

У 1937 році Рузвельт спробував додати до суду більше суддів.

«Зазвичай законопроект про реформу судових процедур 1937 року розглядається дослідниками як політичний виверт для зміни суддів і винесення сприятливих рішень щодо законодавства «Нового курсу». Його зазвичай називають «планом упакування судів». Це була спроба Рузвельта призначити до шести додаткових суддів до Верховного суду для кожного судді віком понад 70 років, котрий служив 10 і більше років», – повідомляє History.com.

Судді та вищі законодавці-демократи виступили проти пропозиції Рузвельта, і Конгрес ніколи не проводив офіційного голосування з цього питання.

Конституція США заснувала Верховний суд Америки, але не встановила, скільки суддів повинно бути, залишивши це на розсуд Конгресу. У Законі про судову систему 1789 року ця кількість складала шість осіб. Потім зросла до семи у 1807 році і до дев’яти – в 1837 році. Суддів стало 10 у 1863 році, потім знову стало 7 у 1866 році. У 1869 році Конгрес збільшив кількість суддів до дев’яти, і з тих пір вона залишається незмінною.

Після того, коли минулого місяця померла суддя Рут Бейдер Гінзбург, Трамп висунув кандидатуру судді Емі Коні Барретт, слухання щодо затвердження якої відбулися 12 жовтня. Демократи, зокрема – Байден, заявили, що вільне місце судді Гінзбург необхідно заповнити вже після виборів, посилаючись на республіканців, які висунули таку саму вимогу, коли тодішній президент Барак Обама намагався призначити суддю на місце померлого Антоніна Скаліа у рік виборів.

Байден неодноразово відмовлявся відповідати, чи розширюватиме він суд, заявивши, що якщо він це зробить, то всі новини будуть тільки про це, а не про те, що робить Трамп. У четвер Байден сказав: «Ви дізнаєтеся мою позицію з приводу суду на наступний день після виборів».

У п’ятницю він пішов ще далі, заявивши, що виборці не заслуговують на те, аби знати, чи намагатиметься він розширити суд у разі перемоги в листопаді.

Репортер KTNV запитав його, чи підтримує він розширення суду, на що Байден сказав: «Це – річ номер один, про яку мене запитують упродовж останніх кількох днів».

«Ну, сер, хіба виборці не заслуговують на те, аби знати?» – запитав репортер Росс ДіМаттей.

«Ні, вони не... Я не збираюся грати в його [Трампа] гру. Він хотів би, щоб я говорив про це, і це б стало головною новиною, і всі перестали б обговорювати те, що він робить зараз», – сказав Байден.

Автор: Стенлі Разін за матеріалами Dailywire

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

Плоди успіхів Америки

Феномен Трампа: «відсутність манер, скромності та колегіального мислення»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com