rss
05/06/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Податки президента

Аналіз податкових документів президента США переконливо показує, що він ніколи не використовував незаконні шляхи для зменшення своїх податкових зобов’язань. Дональд Трамп завжди дотримувався закону.

27 вересня газета The New York Times опублікувала велику статтю з аналізом фінансового стану президента Трампа. Цей аналіз був зроблений на основі податкових документів Трампа за останні 20 років. У статті наголошується, що «вся інформація, отримана газетою, була надана джерелами, які мають до неї (інформації – Г. Г.) законний доступ... Ми не публікуємо самі (податкові – Г. Г.) звіти Трампа, оскільки не хочемо наражати на небезпеку наші джерела, які пішли на величезний особистий ризик, щоб допомогти інформувати громадськість».

Навіщо були потрібні ці зауваження? Справа – у тому, що податкові документи громадян – конфіденційні. Податкове управління IRS не має право передавати ці документи іншим особам. Тому працівник IRS порушив федеральний закон, надавши податкові документи президента газеті. Газета теж порушила закон, надавши розголосу незаконно отриманим документам.

У статті підкреслюється, що «президент Трамп не платив прибутковий податок протягом 10 з 15 років до свого обрання президентом», а в 2016-17-му фінансовому році він заплатив всього $750 податків. Ця цифра кілька разів повторюється у статті, й відразу ж була взята на озброєння всіма лівими ЗМІ. Газета визнає, що Трамп скористався списанням доходу для зменшення виплати податків. Юрист корпорації Trump Organization Алан Гартон, аналізуючи статтю в The New York Times, зауважив, що «більша частина фактів, якщо не всі, є неточними... За останнє десятиліття президент Трамп заплатив десятки мільйонів доларів податку федеральному уряду за особисті доходи, зокрема, заплатив мільйони з моменту оголошення своєї кандидатури у 2015 році».

Автори статті, а за ними – й усі ліві ЗМІ, не помітили, що в перші роки ХХІ сторіччя Трамп платив близько $70 млн на рік федеральних податків. Після детальної перевірки в IRS встановили, що Трамп переплатив податки у розмірі $5 млн. Не спитавши згоди Трампа, в IRS залишили ці кошти у себе для сплати податків у майбутньому. Тому президент у перші два роки свого перебування в Білому домі перечислив IRS тільки $750.

Газета не повідомила також про те, що Трамп зареєстрував свою компанію як «транзитну організацію». Дохід і збитки таких компаній розглядаються IRS як особистий дохід та особисті збитки їхніх власників. Це дозволило Трампу записати збитки своєї компанії як особисті збитки. Тому він і не платив податки протягом цих 10-ти років.

Стаття у The New York Times «дихає» неприкритою ненавистю до Трампа. Але водночас автори цієї статті не звинуватили президента у тому, що він зробив щось незаконне. В IRS перевіряють Трампа постійно, й жодного разу не оголосили про те, що він порушив податкові закони. Сьогодні остання податкова декларація Трампа теж перебуває на перевірці IRS. Тому президент не публікує її.

Схема списання доходів, яку використовує Трамп, не унікальна. Її застосовують багато корпорацій. Цією схемою скористався і Байден. У серпні у The Wall Street Journal була опублікована стаття, в якій розповідається, як Байден створив у Делавері корпорацію, аналогічну до «транзитної організації». Потім він перевів свій сімейний фонд у цю корпорацію. В результаті з $13.3 млн доходу, отриманого сім’єю Байдена, було заявлено про дохід на суму $750 тис. Але ліві ЗМІ про це не повідомляють.

Ось уже чотири роки ліві ЗМІ розповідають нам про масові фінансові закулісні угоди Трампа з Росією та про її «таємні виплати» великих сум президенту. Але автори статті у The New York Times змушені були погодитися, що всі ці звинувачення були помилковими. Газета визнає, що Трамп казав правду про те, що у нього не було жодних фінансових зв’язків із Росією.

Аналіз податкових документів президента переконливо показує, що він ніколи не використовував незаконні шляхи для зменшення своїх податкових зобов’язань. Трамп завжди дотримувався закону.

Свобода преси закріплена у Першій поправці Конституції США. Але ця поправка – не ліцензія на розголошення конфіденційної приватної інформації. Наша Конституція нікого не захищає від порушення закону. Джерело The New York Times і сама газета здійснили федеральний злочин, оприлюднивши податкові декларації Трампа. Але сьогодні лівих, які вчиняють злочини проти президента США, не турбують такі речі, як дотримання закону.

Демократична партія, члени якої не здатні зрозуміти звичайні податкові декларації, претендує на керівництво країною.

Автор: Григорій Гуревич

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

Плоди успіхів Америки

Феномен Трампа: «відсутність манер, скромності та колегіального мислення»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com