rss
10/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Чоловіча сторінка \ Чотири правила безпечного поводження зі зброєю

Помилки роблять і новачки, і досвідчені експерти, тому повторювати основні чотири правила безпечного поводження зі зброєю повинні всі, адже немає іншого способу запобігти потенційним небезпечним ситуаціям.

 Title

Навіть якщо візуально видно, що в патроннику немає набоїв, а магазин не вставлено – із пістолетом завжди потрібно поводитись, як із зарядженим.

Але насамперед нагадаємо, що зброя – неживий об’єкт, і не може становити жодної небезпеки сама – але небезпечною є людина зі зброєю. Всі автоматичні та неавтоматичні запобіжники не матимуть сенсу, якщо користувач досі вчиться правильно користуватись зброєю.

Title 
 Важіль безпечного спуску курка
з бойового зводу Beretta M92-FS
Одні відмовляються користуватися важелем безпечного спуску курка з бойового зводу, оскільки бояться, що пістолет може вистрілити.

Інші не знають, для чого затворна затримка, або що їхній пістолет чи револьвер обладнано автоматичним запобіжником ударника. Незнання того, як працює зброя, дуже часто призводить до фатальних помилок.

Найкращий спосіб ознайомитися із принципом роботи зброї – прочитати інструкцію до неї.

 Title
 Ніколи не скеровуйте зброю на те, у що не збираєтесь
стріляти, тим паче – на себе

Чотири правила, навіть заповіді безпечного поводження зі зброєю, які понад 50 років тому викарбував Джефф Купер, звучать так:

  1. Зброя – завжди заряджена.
  2. Не скеровуйте зброю на те, що не маєте наміру знищити.
  3. Не кладіть палець на спусковий гачок доти, доки не навели приціл на ціль.
  4. Чітко ідентифікуйте свою ціль – і те, що розташовано за нею.
Title 
 Ніколи не кладіть палець на спусковий гачок,
якщо не збираєтесь стріляти

Перша заповідь


Першого правила потрібно дотримуватись навіть тоді, коли ризикуєте виглядати пришелепкувато. Звичайно, коли затвор-кожух відведено назад, патронник – порожній, а магазин – не вставлено, зброя не може вистрілити, але це правило потрібне для викорінення поганих звичок.

Із часом хороша звичка дотримуватись цього правила перейде у підсвідомість, і стрілець навіть під дією стресу або втоми буде завжди його дотримуватись.

 Title
 Таку картину часто можна спостерігати
у новачків – зброя скерована
на зап’ястя, а палець – на спусковому гачку
під час витягання або повернення зброї у кобуру

Друга заповідь

«Вага» спускового гачка, незалежно від типу УСМ, завжди менша, ніж сила, з якою може натиснути палець людини. Більшість випадкових пострілів спричинені поєднанням стресу та недостатнього тренування.

Title 
 Перехресне витягання зброї з кобури часто
призводить до того, що зброя скеровується
на тіло стрільця або інших людей.

Спусковий гачок спеціально розміщено так, щоб до нього можна було легко дотягнутися вказівним пальцем, тому без належного тренування позбутися звички одразу ж тягнутися до нього – тяжко.

Раптове напруження, наприклад, ризик впасти через те, що ви перечепились через щось, спричинить некероване скорочення м’язів руки, у результаті чого станеться постріл.

Також одним із ефектів гормонів страху є зниження чутливості у пальцях, через що важко контролювати силу, з якою палець тисне на спусковий гачок. Таке трапляється навіть із досвідченими правоохоронцями.

Третя заповідь


Третього правила легко дотримуватись на стрільбищі, але вдома все ускладнюється, адже там немає «безпечного напрямку», куди б зброю можна було скерувати. Тому, якщо станеться випадковий постріл, завжди буде завдано певної шкоди, щонайменше – дірки у стіні.

 Title
 Три телефонні довідники загальною товщиною
12 см зупинили обидві кулі 9 мм та .45 ACP

Це правило тісне пов’язане з іншими: якщо зброя – завжди заряджена, а палець – не на спусковому гачку, то і випадкового пострілу не станеться. Адже зброя не стріляє сама.

Під час розряджання зброю не можна скеровувати на предмети, від яких куля легко може зрикошетити. Також не можна скеровувати її у вікно, на інших людей або взагалі будь-куди. Краще скласти разом декілька телефонних довідників, і використати їх як кулевловлювач.

Title 
 Тактичний ліхтар завжди стане у нагоді будь-якому
власнику зброї, а не лише поліцейським

Четверта заповідь


Нікому не хочеться вистрілити й влучити у невинну людину. Це правило стосується всіх ситуацій – на полюванні, під час спортивних змагань, самозахисту.

Вторгнення у чужий дім здебільшого відбуваються вночі, тому завжди під рукою потрібно тримати ліхтар. Адже стріляти у темряві в тіні, котрі рухаються, і можуть буди членами вашої сім’ї, – не найкраща ідея. Також не варто забувати, що куля з набою 9 мм розвиває енергію 49 Дж і легко «прошиває» двері, не кажучи вже про тонкі міжкімнатні перегородки.

Джерело: «Українська асоціація власників зброї»
(https://zbroya.info/uk/blog/19367_chotiri-pravila-bezpechnogo-povodzhennia-zi-zbroieiu/)

 

Чи ростуть м’язи, якщо вони не болять після тренування?

Гарна фігура без спортзалу

Сон і маса тіла#2021-33 (08/18/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com