rss
06/16/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ Міносвіти оголосило конкурс: хто поїде в Антарктиду?

Національний антарктичний науковий центр МОН (НАНЦ) оголосив конкурс із відбору команди 26-ї Української антарктичної експедиції.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки.

«26-та Українська антарктична експедиція є ювілейною, адже 2021-го ми відзначатимемо 25 років із часу підняття прапору України на колишній британській станції «Фарадей», яка тепер має назву «Академік Вернадський». Зважаючи на пандемію COVID-19, під час відбору майбутніх полярників та полярниць особлива увага приділятиметься фізичному та психологічному здоров’ю кандидатів», – зазначив директор НАНЦ Євген Дикий.

Переможці проводитимуть наукові дослідження та забезпечуватимуть життєдіяльність станції «Академік Вернадський» в Антарктиді з весни 2021-го до весни 2022-го року. Документи приймають до 12 жовтня 2020 року.

Традиційно до 26-ї УАЕ відбиратимуть 12 учасників. Крім 7 науковців, які працюватимуть у сфері досліджень геологічних і геофізичних наук, фізичних наук і науки про життя, в експедицію також шукають лікаря, кухаря, дизеліста-електрика, системного механіка та системного адміністратора зв’язку.

Загалом відбір відбуватиметься у 4 етапи: подання документів на розгляд – до 12 жовтня 2020 р. включно; подання додаткових документів у разі проходження попереднього відбору – до 26 жовтня 2020 р. включно; фахова співбесіда, медична комісія та психологічне тестування; колективний тренінг для тих, хто попередньо пройде відбір до експедиції.

Докладніше з вимогами до кожного фахівця, умовами конкурсу, рівнем оплати праці та соціальними гарантіями можна ознайомитися в офіційному оголошенні на сайті Національного антарктичного наукового центру.

Анна Апплбаум виступить 1 листопада на добродійній події на підтримку УКУ «Піккардійська Терція» співатиме у музичній частині програми

Український католицький університет очолив рейтинг вишів від платформи DOU

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com