rss
05/06/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ ЗУАДК звітує про збірку для постраждалих від повені на західних землях України
 Title
 Будинок, котрий вода повністю забрала в ріку,
в с. Пасічне, Надвірнянський р-н,
Івано-Франківська область

Коли влітку цьогоріч на західні області України (Івано-Франківську, Львівську, Чернівецьку, Закарпатську) налетіло стихійне лихо – вода затопила десятки населених пунктів, Злучений Український Американський Допомоговий Комітет – ЗУАДК – негайно розпочав крайову кампанію збірки фондів для потерпілих.

Вислано інформацію та збіркові листи до всіх наших фінансових установ та до української преси в Америці.

Наша громада в США щиро відгукнулася на цей заклик. На сьогоднішній день на рахунок потерпілим надійшло $57,716.

Представник ЗУАДК-у зі Львова відвідав найбільш потерпілі від повені населені пункти, a канцелярія ЗУАДК-у звернулася до Посольства України у Вашингтоні для зорганізованого завіреного порядку отримання інформації, та після надісланих інформацій та перевірки обласних і районних адміністрацій та сільських рад, ЗУАДК перепровадив наступну програму:

ЗУАДК одержав списки від Об’єднаних Територіяльних Громад (ОТГ), адміністрацій сільських господарств та Департаментів Соціяльного Захисту Населення. ЗУАДК надав грошову допомогу постраждалим на їхні рахунки, які поділено на три категорії: перша найбільш постраждалі, одержали фінансову допомогу в розмірі $500.

Тут включено сім’ї, котрим затоплено і знищено прибудинкову територію та житловий будинок, і т. п. Друга категорія – це середньопотерпілі господарства, котрим надано фінансову допомогу в розмірі $250, а третя категорія – це найменше потерпілі господарства, які одержали фінансову допомогу в розмірі $100. Також була категорія малозабезпечених громадян, яким через ті чи інші причини не було призначено державну допомогу чи категорії потерпілости. Їм була надана допомога в сумі $150.

Title Title 

Наразі ЗУАДК виплатив допомогу та одержав квитанції на суму $47,850. Пожертви і списки з інших населених постраждалих пунктів виплачуються. Щира подяка жертводавцям!

Екзекутива ЗУАДК-у

 

Рінглінг Музей Мистецтва у Сарасоті

Відкритий лист Аскольда Лозинського до представників влади США

Дякую, але...#2021-17 (04/28/2021)

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com