rss
10/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Здоров’я \ Вітамін D знижує ризик ускладнень і смерті при COVID-19

Про це повідомляє Naked Science з посиланням на дослідження фахівців з Медичного центру при університеті Бостона (США) та їхніх колег з Тегеранського університету медичних наук (Іран). Наукову роботу опубліковано в журналі PLOS One.

Нове дослідження показало, що достатні рівні вітаміну D (25-гідроксівітаміну D) в крові - не менше 30 нг/мл - знижують ризик несприятливих клінічних результатів (наприклад, втрати свідомості, гіпоксії, а також, зрештою, смерті) у пацієнтів з коронавірусним захворюванням.

«Вірус вражає пневмоцити і ентероцити II типу як первинні клітини-мішені. Спайковий білок SARS-CoV-2 полегшує проникнення патогену в клітини-мішені за рахунок зв’язування з ферментом ACE-2.

ACE-2, регулятор ренінангіотензинової системи, є в багатьох тканинах організму, включаючи легені, нирки, шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему. Це може пояснити поліорганну недостатність у сприйнятливих пацієнтів з коронавірусом. Раніше вже висловлювалося припущення, що вітамін D має захисну дію проти Covid-19. До того ж, було показано, що він має імуномодулюючу активність. Взаємодіючи зі своїм рецептором в імунних клітинах, ця речовина модулює вроджену і набуту імунні системи у відповідь на вторгнення бактеріальних і вірусних патогенів, а також діє як модулятор шляху ренін-ангіотензин, і пригнічує ACE2 », - пишуть вчені.

Дослідження показало, що нормальні рівні вітаміну D в крові у госпіталізованих з Covid-19 пов’язані зі значно меншою ймовірністю несприятливих клінічних результатів.

COVID-19 впливає на різні частини тіла

Через карантин Україна змінила правила в’їзду для іноземців: що заборонено

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com