rss
10/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Як сплатити mortgage достроково (інформація для роздумів)

Коли ми отримували іпотеку на свій перший дім, мало хто з нас мав реалістичний план виплати кредиту до виходу на пенсію. Однак минув час, і в певний момент ми усвідомили, що до пенсії нам залишається лише 10 років, а от виплачувати іпотеку доведеться 15-20 років. Ми стикаємося з дилемою: чи є можливість виплатити іпотеку швидше? І як це зробити, якщо ми не можемо собі дозволити вищі щомісячні іпотечні платежі?

Хороша новина полягає у тому, що такі можливості існують, і сьогодні ми проаналізуємо одну з них.

Але спочатку – трохи фінансових азів. Я розповім вам про «велику таємницю»: будь-яка позика може бути виплачена раніше, якщо ваші щомісячні платежі перевищуватимуть звичайні, визначені вашим кредитором у щомісячних виписках. Ця процедура називається достроковим погашенням кредиту. Це було б чудовим рішенням, якщо у сімейному бюджеті у вас є додаткові кошти, щоб дозволити собі більші виплати. Але що робити, якщо таких коштів немає? Якщо так і є, це все ще не є достатньо вагомою причиною для розчарування. Запам’ятайте наш девіз: ніколи не здавайтеся! Якщо ви не в змозі збільшити щомісячні платежі, спробуймо знизити обов’язковий щомісячний платіж. У цьому випадку ви можете почати достроково гасити іпотечний кредит, не перевищуючи суми звичайних щомісячних платежів.

Приклад №1:

А. Рахунок для оплати – $1400,00, платіж – $1400,00, сума на дострокове погашення = $0,00/місяць та $0,00/рік.

  1. Рахунок для оплати – $900,00, платіж – $1400,00, сума на дострокове погашення = $500,00/місяць & $6,000,00/рік (!)

Все виглядає чудово, але як знизити щомісячний рахунок? На щастя, це – цілком можливо. Є варіанти, і ось один із них.

Для більшості власників нерухомості, яким зараз понад 50 років, сума їхнього поточного кредиту – значно нижча у порівнянні з початковою позикою. Однак це не позначається на сумі їхнього щомісячного іпотечного платежу: рахунок, який вони отримують, – такий самий, як і 10-20 років тому, оскільки сама іпотека – це позика, яка виплачується окремими сумами протягом визначеного договором терміну. Таким чином, єдиний спосіб зменшити рахунок – це рефінансувати іпотечний кредит, зробивши залишок за рахунком вашим новим іпотечним кредитом.

Приклад №2:

Якщо ваша початкова іпотека становила $300 тис., ваш щомісячний рахунок (основна сума та відсотки – P&I) склав би приблизно $1520,00, беручи до уваги 30-річне погашення боргу в кредит та 4,5-відсоткову ставку. Після 20 років регулярних платежів сума вашого іпотечного кредиту була зменшена до приблизно $147 тис. Якщо ви рефінансуєте решту суми за тією ж відсотковою ставкою, ваш щомісячний платіж становитиме лише $745,00 (P&I). За нову іпотеку ви сплачуватимете $2370,00 на рік. Таким чином ми досягли своєї мети: зменшили регулярні щомісячні платежі зі $1520,00 до $745,00 і, що найголовніше, отримали можливість використовувати різницю в $775,00 на дострокове погашення. Ми зробили це, не використовуючи жодного додаткового центу із сімейного бюджету.

Оскільки до рефінансування ви могли щомісяця дозволити собі оплату іпотечного кредиту в розмірі $1520,00, то можете продовжувати виплачувати той самий платіж, але тепер $775,00 щомісячного платежу буде використано на дострокове погашення іпотеки. Як результат, ваша іпотека зменшуватиметься на $9 300,00 щороку. Це означає, що без зміни суми щомісячних платежів вам потрібно буде погасити решту позики приблизно за 6 років.

Підведімо підсумки. Метод дострокового погашення надав вам можливість погасити свою іпотеку на 4 роки раніше (26 замість 30), не збільшуючи щомісячний рахунок та не забираючи додаткових коштів із сімейного бюджету. Є ще один бонус, який часто не помічають: оскільки тривалість позики скорочується із 30 до 26 років, вона залишила у вашій кишені приблизно $90 тис. Цю суму необхідно вирахувати зі сплати відсотків. Це означає, що якщо відсоткова ставка за іпотекою становила 4,5%, ви, власне, платили лише 3%. Кінцевого результату досягнуто: ми достроково погашаємо іпотеку, не збільшуючи щомісячні платежі й не вилучаючи кошти зі сімейного бюджету.

Далі буде.

Телефонуйте мені

за додатковою

інформацією:

847-520-7030

e-mail: [email protected]

www.drfgroup.net

З повагою – Йосип Розенберг

Чи збігаються пріоритети вступників і потреби ринку праці України?

Виплачуємо Mortgage-3

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com