rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Учня намагалися вигнати з онлайн-уроку через прапор «Трамп-2020» на стіні його кімнати

16-річному учневі середньої школи Колузи, штат Каліфорнія, під час онлайн-уроку хімії було сказано, що його виженуть з «класу», якщо він не зніме прапор передвиборчої кампанії «Трамп 2020», який висить на стіні кімнати, і який було видно під час відеозв’язку.

Мама хлопчика розповіла телеканалу ABC10, що він покинув конференцію у Zoom, де відбувався онлайн-урок хімії, після цієї погрози з боку вчительки: «Вона [вчителька] дуже чітко дала зрозуміти: або потрібно забрати прапор, або вона його вижене, і дала йому 15 секунд».

В ABC10 зазначили: «Інший учень з онлайн-класу зробив запис віртуального уроку, і вчитель дійсно рахувала до 15».

Мати хлопчика додала, що спочатку була розлючена, але вчителька вибачилася.

У довіднику для учнів Об’єднаного шкільного округу Колузи йдеться, що рада поважає право учнів висловлювати свої ідеї та думки, навіть якщо ці ідеї є спірними або непопулярними. Учні мають право користуватися свободою слова та друку, носити атрибутику, значки або інші знаки відмінності. Висловлювати свою думку на шкільних або інших сайтах і в мережевих засобах масової інформації. Свобода слова учнів обмежується тільки відповідно до Кодексу про освіту 48707, 48950 та іншими чинними законами штату й федеральними законами.

У невеликому містечку Колуза (це у північній Каліфорнії), площа якого становить заледве дві квадратних милі та яке розташоване приблизно за 65 миль на північний захід від Сакраменто, за переписом 2010 року проживало близько 6000 осіб.

Madigan заявив, що не свідчитиме проти себе

COVID-19: кількість хворих збільшується, Іллінойс потрапив у категорію «підвищеного ризику»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com