rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ США готові розгорнути ядерну зброю у разі відмови Росії від Угоди

Адміністрація США готова перевести в бойовий стан ядерні боєприпаси, які перебувають на зберіганні, щоби натиснути на Москву в перемовинах про скорочення стратегічних наступальних озброєнь.

Про це пише американське впливове видання Politico з посиланням одразу на три обізнаних джерела.

«Адміністрація Трампа попросила військових оцінити, наскільки швидко вони можуть зняти зі зберігання ядерну зброю та завантажити її на бомбардувальники й підводні човни, якщо Угода про контроль над озброєннями з Росією все ж втратить чинність в лютому», - зауважується в публікації.

Відповідний запит адміністрації був спрямований до Стратегічного командування США в Небрасці. При цьому не приховується, що це розпорядження є частиною стратегії тиску на Москву щодо перемовин про новий ракетно-ядерний договір у період перед президентськими виборами в Сполучених Штатах. Таким чином, у Білому домі хочуть підкреслити, що серйозно ставляться до того, щоби припинити дію угод, якщо Росія не виконає вимоги США.

У Вашингтоні зауважують, що Москва навмисно затягує переговори. В Кремлі розраховують, що в разі перемоги Джо Байдена його адміністрація запропонує кращі умови для Москви, ніж ті, що обговорюються зараз.

Таким чином, за словами одного із джерел у Вашингтоні, те, що робить адміністрація Трампа, є «справжнім стимулом для росіян сісти й домовлятися».

Нагадаємо, Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь між США і Росією набув чинності у лютому 2011 року. Його дія передбачена на десятирічний термін – до лютого 2021 року. Після цього сторони мають дійти згоди, і або продовжити чинні домовленості, або укласти нові.

Madigan заявив, що не свідчитиме проти себе

COVID-19: кількість хворих збільшується, Іллінойс потрапив у категорію «підвищеного ризику»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com