rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Тепер офіційно: новим суддею Верховного суду стане Емі Коні Барретт
Title 
 Емі Коні Барретт з родиною на прийнятті у
президента США Дональда Трампа та першої леді
Меланії Трамп. 26 вересня 2020 року.
Фото – Office of the United States First Lady

Дональд Трамп під час пресконференції у Білому домі підтвердив своє рішення призачити Барретт на головну юридичну посаду США. Це не стало несподіванкою: адже Барретт перебувала у списку претендентів уже три роки.

У свої 48 років вона стане наймолодшим суддею Верховного суду з часів Кларенса Томаса, призначеного Бушем-старшим. Барретт відома своєю лояльністю до конституціоналізму й «ориджіналізму» – тобто до букви закону.

Вона впевнена, що перша й друга поправка мають експансивний характер. Інакше кажучи, свобода слова та право на зброю повинні завжди розширюватися. Це актуально для сучасної Америки, як ніколи, – на фоні розгулу злочинності, рекордних продажів зброї і прагнень обмежити свободу самовираження в інтернеті, відзначає ФБ-сторінка USApoliticsOnline.

У Барретт – блискуча юридична кар’єра, до якої демократи не можуть причепитися. Тому їм доводиться переходити на особистості й критикувати її релігійність і сімейний стан.

Вона – переконана католичка й велика противниця абортів. У 2018 році сенатори-демократи у розпачі сказали: «З вами живе догма». Сьогодні вони також будуть цілитися у її релігійні погляди.

Це означає ходіння по дуже тонкому льоду: адже конституція США забороняє дискримінацію за ознакою релігії. До того ж, напередодні виборів мало хто захоче ображати мільйони виборців-католиків, до яких намагається апелювати Байден.

Інший напрямок критики – звичайно ж, расизм. У Барретт – двоє прийомних дітей, і їй вже закидають те, що вона вивезла їх із гаїтянського раю до Америки.

Барретт із відзнакою закінчила університет Нотр-Дама, 15 років викладала право й три роки працює апеляційним суддею. На вивчення її біографії піде деякий час. Республіканці планують провести один місяць слухань і завершити процедуру її призначення до кінця жовтня.

Madigan заявив, що не свідчитиме проти себе

COVID-19: кількість хворих збільшується, Іллінойс потрапив у категорію «підвищеного ризику»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com