rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ COVID-19: кількість хворих збільшується, Іллінойс потрапив у категорію «підвищеного ризику»

В Іллінойсі фіксують 15,3 випадка зараження коронавірусом на кожні 100 тис. осіб. У зв’язку з цим штат потрапив у категорію «підвищеного ризику». Про це заявили у департаменті охорони здоров’я штату.

Зважаючи на критичну кількість випадків, Іллінойс також досягне порогових показників, через які штат може бути включено до списку «заборонених» штатів та міст, мешканці яких планують подорожувати до Чикаго. Штати потрапляють у цей список, якщо у них «рівень захворюваності перевищує 15 нових випадків захворювання на COVID-19 на 100 тис. населення на день , і таке середнє значення (кількості нових хворих – ред.) тримається протягом семи днів поспіль».

Серед штатів – сусідів Іллінойсу, у Вісконсині зафіксовано найбільшу кількість випадків – 33 на 100 тис. осіб. Вісконсин було додано до списку заборонених штатів, відповідно до якого їхні мешканці під час відвідин Чикаго повинні пройти 14-денний карантин. Це ж стосується і мешканців Чикаго, які повернулися зі штатів, що потрапили до списку заборонених.

Індіана, у якій було зафіксовано 11 випадків на 100 тис. осіб, стала єдиним сусіднім штатом, що не потрапив до списку штатів із «підвищеним ризиком».

За даними департаменту охорони здоров’я Іллінойсу, у штаті станом на 28 вересня було зареєстровано 1709 нових випадків захворювання на коронавірус, померли 13 осіб. Найбільше людей померло 24 вересня – 30 осіб. Усього з початку пандемії у штаті було протестовано 5 520 652 особи.

Середньостатистичний відсоток осіб із позитивною реакцією минулої п’ятниці становив 3,6%, зазначають чиновники. Це – трохи вище, ніж днем раніше.

Загалом із початку пандемії в штаті зареєстровано 289 639 випадків захворювання на COVID-19 та 8614 смертей.

У Чикаго було зареєстровано 362 нових випадків захворювання на коронавірус. З початку пандемії у місті на коронавірус захворіли 78 707 осіб, померли – 2944.

Станом на минулу п’ятницю у 17 округах штату Іллінойс було оголошено «загрозливий рівень».

Це означає, що в кожному із цих округів спостерігалося збільшення двох або більше «показників ризику», пов’язаних із COVID-19, повідомляють у департаменті охорони здоров’я.

«Загрозливий рівень» було оголошено у таких округах: Bond, Boone, Cass, Christian, Clinton, Crawford, DeWitt, Fayette, Grundy, Hamilton, Macon, Menard, Peoria, Putnam, Washington, Wayne і Winnebago.

Позаминулого тижня до цього списку потрапили 24 округи. За тиждень до цього їх було 30.

«Службовці департаменту охорони здоров’я спостерігають за людьми, які не дотримуються соціальної дистанції, збираються великими групами й не використовують маски на обличчя», – йдеться у пресрелізі департаменту. «У деяких округах місцеві правоохоронні органи та прокурори штатів не слідкують за реалізацією таких важливих заходів щодо пом’якшення наслідків пандемії, як соціальне дистанціювання та носіння захисних покриттів для обличчя».

«Крім того, деякі люди відмовляються брати участь у відстеженні контактів, не надають інформацію про тісні контакти й не відповідають на дзвінки. Люди також затягують із тестуванням, вважаючи, що їхні симптоми є алергією чи мають іншу причину», – кажуть у департаменті.

Madigan заявив, що не свідчитиме проти себе

В Іллінойсі можуть підвищити податок на прибуток на 20%

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com