rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Madigan заявив, що не свідчитиме проти себе

Спікер Палати представників штату Іллінойс Michael Madigan заявив, що не даватиме свідчення перед спеціальною комісією, яка розглядатиме його поведінку у зв’язку з імовірною схемою підкупу компанії-постачальника електроенергії. Про це повідомляє Associated Press

Комісію було створено на прохання лідера республіканців у Палаті представників Jim Durkin із Western Springs. Комісія повинна дослідити імовірну незаконну діяльність Madigan, пов’язану із ComEd. Durkin звинувачує Madigan у поведінці, негідній депутата.

Title 
 На фото – працівники компанії
ComEd та Michael Madigan;
screenshot з новин abc7chicago.com

У відповідь на звинувачення республіканця, Madigan у своєму листі до членів комітету, який надійшов через день після того, коли службовці ComEd заявили, що дадуть свідчення на слуханнях, назвав дії Durkin політично вмотивованими. Він переконує, що Durkin таким чином намагається приветнути увагу ЗМІ до себе та своїх однопартійців.

У липні ComEd уклала угоду з Міністерством юстиції США про сплату штрафу у розмірі $200 млн за участь у змові, метою якої було хабарництво, в обмін на співпрацю у рамках розслідування. Слідство триває під керівництвом прокурора США John Lausch. У рамках угоди компанія визнала свою причетність до хабарництва, спільно зі спікером Палати представників, в обмін на прийняття потрібного для компанії законопроекту. Спікеру Madigan не було висунуто звинувачення, а сам він заперечує причетність до протиправних дій.

У своєму листі до членів комісії Madigan зазначив, що йому ніколи не повідомляли про спроби компанії ComEd вплинути на нього. Нагадаємо, за даними ЗМІ, компанія нібито працевлаштовувала людей, яких він їй рекомендував.

COVID-19: кількість хворих збільшується, Іллінойс потрапив у категорію «підвищеного ризику»

В Іллінойсі можуть підвищити податок на прибуток на 20%

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com