rss
01/26/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ В Союзі українців Румунії пообіцяли подальшу підтримку освіти українською мовою

Союз українців Румунії (СУР) привітав учнів, освітян та батьків з початком 2020-2021 навчального року і пообіцяв і надалі підтримувати освіту українською мовою в країні.

Про це повідомляється на сторінці СУР в Фейсбуці.

«Початок навчального року є приводом для великої радості, різних емоцій та надій. Хоча цей навчальний рік є особливим, з численними побоюваннями та особливими викликами для всіх, ми впевнені, що спільними зусиллями зуміємо подолати цей період і здобудемо особливі результати та гарний досвід», - зазначили в СУР.

В Союзі українців Румунії побажали учням успішного навчального року з якомога кращими результатами, натхнення, нових досягнень у навчанні та цікавих відкриттів. Вчителям було висловлено вдячність за невтомну працю та відданість, з якою вони передають знання школярам і прищеплюють їм моральні цінності.

З огляду на пандемію коронавірусу, в СУР закликали усіх дотримуватись протиепідемічних правил для забезпечення здорових та безпечних умов навчання.

В СУР зазначили, що й надалі сприятимуть розвитку української освіти в країні.

«Союз українців в Румунії надалі підтримуватиме освіту українською мовою шляхом проведення різних тематичних конкурсів для дітей та молоді, зустрічей українських вчителів у Румунії, шляхом долучення до організації та проведення олімпіади з української мови та літератури, а також шляхом впровадження проєктів щодо модернізації та обладнання дитячих садків і шкіл засобами навчання, надання українським учням стипендій, електронних засобів навчання та шкільного приладдя, проведення учнівських спортивних змагань і таборів для дітей у Румунії та за кордоном», - зазначили в СУР/

Студенти УКУ – серед переможців престижної міжнародної олімпіади з математики

Кембриджський університет запрошує на серію мовних вебінарів

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com