rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Штати продовжують шукати докази підкупу талібів росіянами

Американська сторона наразі не припинила шукати докази підкупу росіянами афганських талібів з метою організації вбивств військових США та союзників у Афганістані.

Про це повідомив у понеділок в інтерв’ю американському телеканалу NBC News командувач Центральним командуванням США генерал Френк Маккензі.

«Ми продовжуємо шукати ці докази. Я просто ще не побачив їх. Але це питання не закрите», - прокоментував генерал процес розслідування.

У червні американське видання The New York Times розповіло про виявлені американською розвідкою факти, що російське ГРУ платило афганським талібам гроші, аби ті вбивали військових США та сил міжнародної коаліції в Афганістані.

Пізніше глава Пентагону Марк Еспер запевнив, що ця інформація, як і будь-які інші звіти, була «серйозно сприйнята» командуванням – незалежно від підтвердженої вірогідності чи впевненості в отриманих даних.

Міністр оборони також підкреслив, що обговорював це питання з командуванням сил США на місці, однак твердих доказів, що демонстрували би причетність ГРУ ГШ Росії до організації атак талібів, знайдено не було.

У Спрингфілді демонтують статую Douglas. На черзі – Лінкольн?

Влада Чикаго оприлюднила рекомендації для діяльності ресторанів під відкритим небом в осінній і зимовий період

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com