rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Ланкастері спалахнули протести: поліція застрелила психічно хворого, озброєного ножем

Увечері в неділю протестувальники вийшли на вулиці Ланкастера, штат Пенсильванія, закликаючи до «правосуддя», після того, коли поліція застрелила чоловіка, котрий із ножем атакував одного з поліцейських.

На кадрах із натільної камери видно, як працівники поліції намагаються зайти у будинок, але з дверей на них вибігає 27-річний Рікардо Муньос, розмахує ножем, рухаючись до одного з поліцейських. Другий поліцейський застрелив нападника.

Працівники поліції прибули за викликом на сімейний дебош.

У заяві поліцейського управління йдеться про те, що жінка, яка зателефонувала у службу 911, повідомила диспетчеру округу Ланкастер, що її брат Муньос демонструє агресію щодо своєї матері й намагався увірватися в її будинок.

Протестувальники попрямували від місця вбивства до поліцейського департаменту Ланкастера, кидаючи цеглини, розбиваючи вікна та поліцейські машини.

В окружній прокуратурі заявили, що інцидент перебуває на стадії розслідування, і вони визначать, чи було виправданим застосування сили поліцією.

«Стрільба за участю поліції значно впливає на спільноту, що ми спостерігаємо на прикладі великої кількості людей, які збираються на вулицях. Ми просимо, щоб акти протесту залишалися мирними, оскільки насильство та знищення власності жодним чином не поліпшують безпеку та благополуччя наших громадян», – заявила окружний прокурор Хізер Адамс.

Мер Ланкастера Данен Сорас зауважив, що поліцейський, який брав участь у стрільбі, був відправлений у відпустку.

Пізніше родина вбитого заявила, що хлопець був хворий на параноїдальну шизофренію, і родина очікувала, що йому нададуть психіатричну допомогу.

Джерело: NY Post
(https://nypost.com/)

У Спрингфілді демонтують статую Douglas. На черзі – Лінкольн?

Влада Чикаго оприлюднила рекомендації для діяльності ресторанів під відкритим небом в осінній і зимовий період

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com