rss
10/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Добрий початок – половина діла?

Прокурор Дайана Бектон запроваджує нове поняття у практику відомства: «пограбування за потребою».

Прокурор в окрузі Контра-Коста, Каліфорнія, Дайана Бектон заявила, що прокурори в окружній прокуратурі перш, ніж звинувачувати грабіжників, повинні зважати на «необхідність», котра «змусила» грабіжників здійснювати цю дію. За новими правилами, прокурор зобов’язаний враховувати, «чи була крадіжка здійснена з метою отримання фінансової вигоди або особистих потреб». Згідно з новою політикою, посадові особи повинна брати до уваги, чи було приміщення (місце крадіжки) зачинене чи відчинене, а також характер, кількість і вартість товарів.

Прокурори округу зобов’язані тепер визначити, «... чи був цей злочин крадіжкою, значною мірою мотивованою надзвичайним станом, або звичайною крадіжкою на фоні оголошеного надзвичайного стану». Мізки можна зламати у пошуках відповідей під час розслідування. Найпростіший варіант вирішення проблеми визначення винності грабіжника – це визнати, що він – не винен і відпустити, з вибаченнями. І це буде правильно за новими вимогами окружного прокурора, оскільки грабують винятково за потребою. Представник офісу Окружного прокурора повідомив пресі, що правила були введені в дію через пандeмію COVID-19.

Ініціатива Дайани Бектон може бути заразливою, особливо у місті Нью-Йорк, адже зайві дрібнички у період карантину нікому не завадять.

Цікава паралель у часі: після теракту 11 вересня мер Джуліані та прокурор міста Келлі ввели жорсткі правила, щоб припинити мародерство, і це їм вдалося зробити. Люди, котрих піймали на грабунках, були серйозно покарані. Під час пандемії демократи-прокурори вводять інші правила – «пограбування за потребою».

P. S. Окружний прокурор Дайана Бектон – демократ, яка отримала фінансову підтримку від лівого мільярдера Джорджа Сороса, – була призначена на цю посаду в 2017 році до перемоги на переобрання.

Автор: Надія Курилович

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com)

У Спрингфілді демонтують статую Douglas. На черзі – Лінкольн?

Влада Чикаго оприлюднила рекомендації для діяльності ресторанів під відкритим небом в осінній і зимовий період

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com