rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Показник відвідуваності CPS знизився на 10% за 1 день дистанційного навчання – у порівнянні з минулим роком

За даними Chicago Public Schools, понад 85% учнів CPS взяли участь у перший день дистанційного навчання. Ці цифри зростали щодня і досягли 90% минулого четверга.

У CPS заявили, що ці цифри відображають «результат багатомісячної напруженої роботи», щоб заохотити сім’ї підготуватися до дистанційного навчання.

«Незважаючи на те, що рівень відвідуваності першого дня був нижчий, у порівнянні з очним навчанням у школі, через проблеми, пов’язані з пандемією COVID-19, я оптимістично дивлюся на результат наших зусиль. Ми продовжуватимемо працювати над тим, аби донести до сімей, що їхнім дітям потрібно брати участь у дистанційному навчанні», – зазначила генеральний директор CPS, д-р Janice Jackson.

Натомість показники відвідуваності у деяких окремих школах видаються надзвичайно низькими: Manley HS в East Garfield Park – 34.97%; Hirsch у Grand Crossing HS – 38.84%; Austin CCA HS в Austin – 41.67%; Nicholson в Englewood – 43.67%; O’Toole Elementary в Englewood – 44%.

Водночас, мережа із 11 шкіл (Englewood, Auburn Gresham, Washington Heights) має найнижчий середній показник відвідуваності – 65,44%.

У CPS розповіли, що цього тижня відправлять своїх працівників для зв’язку зі школярами, які цього року ще жодного разу не увійшли в систему дистанційного навчання.

Заняття у CPS розпочалось 8 вересня.

Політика, економіка та COVID-19 (Взаємодія і взаємозалежність)

Ненависть афроамериканців до влади – не нова

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com