rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Іллінойс активно готується до голосування поштою

Іллінойс готується до виборів 2020 року, аби уникнути ускладнень, пов’язаних із COVID-19. У зв’язку з цим праймеріз відбувалися у досить складних умовах.

Основну увагу виборчі чиновники приділяють підготовці до напливу людей, які голосуватимуть поштою, а також до гарантування безпечного голосування під час пандемії.

«Нам потрібно багато чого зробити. Ми можемо планувати зараз, оскільки знаємо, як це відбувалося у березні, і знаємо, що треба зробити краще», – зауважила Marisel Hernandez, очільник Чиказької виборчої комісії.

Офіс губернатора також бере активну участь у підготовці до виборів.

«Я розмовляв із членами виборчої комісії. Мої співробітники спілкувались із секретарями на території усього штату, аби переконатися, що вони готують дезінфікуючий засіб для рук і маски для людей, які працюватимуть із виборчими бюлетенями», – зазначив губернатор Дж. Пріцкер.

У зв’язку з пандемією кількість запитів на голосування поштою – безпрецедентна. До прикладу, кількість виборчих бюлетенів в окрузі Will з 3 березня зросла втричі. Про рекордну кількість заявок повідомляє і Чиказька виборча комісія виборів.

«Станом на сьогодні вранці у нас є 369 тис. бюлетенів, які надсилатимуться поштою, порівняно з березневими праймеріз, де у нас було 118 тис. бюлетенів», – додала Hernandez.

Цього року чиновники, які готують проведення виборів, вперше використовують безпечні скриньки, аби полегшити голосування поштою. Вони також намагаються залучити більше людей, щоб вони стали членами дільничних виборчих комісій. Кілька окружних секретарів навіть пропонують їм підвищення заробітної плати.

Округ DuPage подвоїв ставку членам дільничних виборчих комісій зі 130 до 260 доларів. А в окрузі Will затвердили підвищення зарплати зі 150 до 250 доларів.

«У них буде багато додаткових обов’язків», – каже секретар округу Will Lauren Staley Ferry. «Думаю, цього разу все стосуватиметься постійного прибирання, зокрема, прибирання кабін для голосування, робочих поверхонь, а також мусимо переконатись, що люди зберігають соціальну дистанцію».

Члени виборчих комісій сподіваються, що завдяки інструктажу та протоколам техніки безпеки не буде людей, які не візьмуть участь у голосуванні у день виборів, до яких залишилося трохи більше, ніж 40 днів.

Щоб завантажити додаток для голосування електронною поштою, перейдіть на goals.il.gov/electionoperations/votingbymail.aspx.

Політика, економіка та COVID-19 (Взаємодія і взаємозалежність)

Ненависть афроамериканців до влади – не нова

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com