rss
01/19/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Організації, установи, товариства \ В окрузі Cook платникам податків повернули $51,2 млн

Офіс скарбника округу Cook повернув рекордні $51,2 млн платникам податків у вигляді повторних податків на нерухомість, які було сплачено під час Другого внеску до 3 серпня 2020 року. Саме тоді власники нерухомості поспішали рефінансувати свої іпотечні кредити, аби скористатися історично низькими процентними ставками.

Про це заявила скарбник округу Cook Марія Папас.

Програма Офісу скарбника автоматично повертає повторний платіж. Однак власники нерухомості, які нещодавно рефінансували свої іпотечні кредити, повинні перевірити у своїх позикодавців, чи мають вони право на повернення коштів, уточнила Паппас.

Stop Taxpayer Over-Payment System (STOPS), з якою працює офіс скарбника, автоматично повертає повторний податковий платіж. Понад 13 324 повторних платежів було не допущено під час сплати Другого внеску, що є рекордом із моменту запуску STOPS у 2009 році.

«Коли власник дому перекредитовується, може відбутися переплата, коли попередній і новий позикодавець сплачують податки на нерухомість», – зазначила Папас. «STOPS запобігає цьому. Перевірте у своїх позикодавців, чи маєте ви право на повернення коштів від них».

«За весь рік STOPS запобігла переплаті 17 771 податку на загальну суму $87,2 млн. Обидва показники – найвищі результати з моменту початку програми».

До сплати податків на сайті oncookcountytreasurer.com з’являється повідомлення про ваше майно, якщо позикодавець зобов’язався сплатити податки. Це дозволить запобігти повторній сплаті податку.

Щоб дізнатись, чи не відбулася переплата ваших податків на нерухомість за 20 останніх років і чи не подавали ви заявку на відшкодування, відвідайте cookcountytreasurer.com і виберіть фіолетове поле з написом «Огляд податку на вашу нерухомість» («Your Property Tax Overview»). Далі введіть свою адресу.

Другий внесок необхідно було сплатити до 3 серпня, але власники нерухомості можуть сплатити податок без нарахування пені до 1 жовтня 2020 року.

Допомагаючи Дитині — допомагаємо Українській Родині

Митрополит Борис Ґудзяк та колишній посол США в Україні Вільям Тейлор виступлять на благодійному заході на підтримку УКУ 8 листопада

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com