rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Ларрі Елдер «подякував» ВLМ, Обамі, DNC, CNN, MSNBC: у Лос-Анджелесі було застрелено двоє поліцейських

У суботу ввечері, 12 вересня, з’явилися сумні новини з Лос-Анджелеса, про те, що двоє поліцейських – 31-річну матір шестирічного хлопчика та 24-річного молодого копа – було холоднокровно застрелено пострілами в голову під час перебування у патрульній машині.

Багаторічний ведучий на радіо Лос-Анджелеса Ларрі Елдер, який десятиліттями був практично єдиним консервативним чорношкірим на місцевому радіо, люто засудив цей напад і «подякував» за це тим угрупованням і людям, які, на його думку, заклали ґрунт для подібних злочинів.

Ларрі Елдер написав у Твіттері: «Спасибі #ВlасkLivеsMаttкr @BarackObama; @DNC; @CNN; @MSNBC; @TheRevAl; «пробудженим» ЗМІ; «пробудженому» науковому співтовариству; «пробудженому» Голлівуду та всім, хто поширює брехню про те, що поліцейські вбивають чорних тільки тому, що вони – чорні. Ось результат. Задоволені?»

Актор Джеймс Вудс, який завжди рішуче засуджує бунтівників і мародерів, що все літо руйнували американські міста, і який завжди підтримує поліцію, супроводжував пост Елдера у Твіттері словами: «Блискуче. Дякую».

Нещодавно, відповідаючи на обурення людини, яка зателефонувала під час ефіру й звинуватила Елдера у запереченні вини поліції в «системному» расизмі, радіоведучий пояснив, чому саме він дотримується своїх поглядів: «В останні роки поліція щорічно вбиває в середньому тисячу осіб. Це в країні, де живе 350 мільйонів людей. Близько 40 мільйонів – це чорношкірі. За даними Центрів із контролю за захворюваннями, за останні 60 років кількість випадків, коли стріляють у чорних, знизилося на 75%. У минулому році було 25 випадків вбивства неозброєних чорношкірих, причому не саме застрелених, а убитих різними способами. 25. Беззбройних білих було вбито поліцією не менше, ніж неозброєних чорношкірих. Де протести з цього приводу?» – запитує Елдер.

«З усіх людей, убитих поліцією, менше, ніж 4% – це випадки, коли білі поліцейські вбили неозброєного чорношкірого. Потрібно відзначити, що якщо людина – беззбройна, це зовсім не означає, що вона не є небезпечною. Майкл Браун не був озброєний, але був небезпечний. Його ДНК було виявлено на пістолеті офіцера. І, навпаки, іммігрант, Амаду Діалло, який був убитий у Нью-Йорку кілька років тому. Поліція гналася за ним і загнала у кут. У них був підозрюваний, прикмети якого збігалися з Діалло, але це був не він, вони переслідували не того хлопця. Коли вони попросили його показати руки, він поліз у кишеню, щоб витягти гаманець. Поліцейські вирішили, що він збирався дістати зброю і застрелили його», – продовжив Елдер.

«Хілларі публічно оголосила тих поліцейських вбивцями, а потім попросила вибачення, оскільки зробила це до суду, до будь-яких свідчень. Багатонаціональне журі визнало цих поліцейських невинними. Те, що людина без зброї, не означає, що вона не вважається небезпечною. Таким чином, виходить, що ті, які були беззбройними й не були небезпечними, це дуже мала частка. Менше ніж 4% від усіх людей, убитих поліцією», – резюмував Елдер.

Автор: Стенлі Разін
за матеріалами Dailywire

Джерело: «Континент»
(https://kontinentusa.com/)

Політика, економіка та COVID-19 (Взаємодія і взаємозалежність)

Ненависть афроамериканців до влади – не нова

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com