rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Студентська еліта
Title 
 Фото – з офіційного
твіттера поліції Нью-Йорка

Середній активіст «антифа» – студент з родини мільйонерів, з конспектами Сталіна і Троцького

Нещодавно поліція Нью-Йорка заарештувала сімох анархістів, які розбивали вітрини брендових магазинів уздовж П’ятої авеню. На подив поліції, всі затримані виявилися студентами з багатих родин.

Ці семеро – нащадки нью-йоркських мільйонерів, студенти елітних коледжів, де навчаються на дизайнерів і музикантів. Вдень вони ведуть дуже привілейований спосіб життя, а вночі переодягаються в чорне і вирушають влаштовувати хаос.

У однієї із затриманих знайшли «революційну стратегію» - маніфест про повалення американського капіталізму. Вона робить посилання на Сталіна («про захист СРСР будь-якою ціною») і Троцького («про створення єдиного фронту робітничого класу»).

Події в Міннеаполісі і хвилю літніх заворушень вони називають провальними через відсутність організації та лідера протестів, порівнюють з поразкою республіканців в Іспанії.

У маніфесті пропонується влаштувати стихійну експропріацію дорогої нерухомості у великих містах США. Мовляв, якщо тисячі анархістів почнуть її займати і зводити там барикади, то поліція фізично не зможе захистити всю приватну власність.

Таких активістів називають «lumpen-PMC» – привілейовані люмпени, батьки яких належать до прошарку багатіїв. Вони і є авангардом «культурної революції» у США.

Гроші батьків, надлишок вільного часу і курси «критичної расової теорії» формують відірване від реальності середовище «революціонерів», готових йти на штурм капіталізму.

Як завжди, від витівок «мрійників» потерпають люди, які живуть у цілком реальному світі. Скажімо, представники меншин, чий бізнес було зруйновано внаслідок погромів у Міннеаполісі та Кеноші. Пани б’ються – у бідних чуби тріщать. Ті ж, котрі не хочуть підставляти чуба, починають підтримувати Трампа.

Джерела: https://www.zerohedge.com/political/these-rich-kids-were-arrested-rioting-heres-look-their-violent-revolutionary-strategy, https://twitter.com/NYPDnews/, https://nypost.com/

Політика, економіка та COVID-19 (Взаємодія і взаємозалежність)

Ненависть афроамериканців до влади – не нова

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com