rss
10/31/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Трамп оголосив про перекриття фінансування ліберальним мегаполісам

Американський президент Дональд Трамп підписав указ, відповідно до якого доручив бюджетному офісу Білого дому перескерувати федеральні гранти великим містам на інші потреби.

Під ударом опиняться Нью-Йорк, Сіетл, Портленд і столиця США – місто Вашингтон. Трамп підкреслює, що він відмовляється допомагати тій місцевій владі, яка дозволила перетворити свої мегаполіси на зони беззаконня. Надалі цей захід може зачепити й інші міста.

Рішення Трампа прийнято у найнезручніший для мегаполісів США час. Адже саме зараз вони зіткнулися з найбільшою соціальною кризою з часів Великої депресії. Тут тобі й епідемія, і погроми анархістів, і спалахи насильства, і масовий відтік населення у сільські райони та передмістя.

У 2020 році з Нью-Йорка виїхали 40% забезпечених жителів, кількість незаконних застосувань вогнепальної зброї у місті підстрибнула на 166%. У Чикаго рівень злочинності зріс до максимуму за останні 28 років, а в Сіетлі він підстрибнув на 525%.

Втеча населення з мегаполісів призвела до важкої бюджетної кризи. Міські бюджети вже не дорахувалися 360 млрд доларів податкових надходжень – і ця цифра зростає з кожним місяцем. Місцевій владі доводиться різати по-живому: скорочувати поліцію і соціальні служби, приватизовувати об’єкти інфраструктури.

І тепер їм перекривається підтримка з федерального центру. Трамп дає зрозуміти: лояльне ставлення до анархістів і погромників означатиме кінець будь-яких фінансових траншів від уряду США на латання дірок у муніципальних бюджетах.

Це призведе до стрімкої «гетоїзації» всіх великих американських мегаполісів – осередку істеблішменту Демпартії. Цілком очікуваний результат.

Джерело: «Політика в Америці. Вибори-2020» (https://www.facebook.com/usapoliticsonline/posts/2396424587325502)

В університетах Іллінойсу зареєстровано майже 3 тисячі хворих на коронавірус

В 29 округах Іллінойсу оголошено «загрозливий рівень» через коронавірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com