rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ ФБР: банди Чикаго домовилися стріляти у поліцейських, які скеровують зброю на затриманих

У звіті відділення ФБР у Чикаго від 26 серпня 2020 року йдеться про те, що «члени банд та інших угруповань займаються тим, що знімають поліцейських при виконанні своїх службових обов’язків. Мета – зафіксувати на плівку офіцера, який скерував свою зброю на когось із людей, і потім вистрілити в цього офіцера, аби привернути увагу національних ЗМІ».

У звіті повідомляється, що серед «підписантів» цього «договору» є учасники, які здобули популярність у Чикаго за останні п’ять десятиліть, зокрема, такі банди, як Latin Kings, Vice Lords, El Rukns, Black P Stones.

«За цей неповний рік 51 поліцейського було поранено або вбито, а це – в чотири рази більше, ніж за будь-який попередній рік в історії Чикаго. Тож я думаю, що це – дуже серйозна небезпека, злочинці намагаються завдати шкоди поліцейським», – зауважив Девід Браун (David Brown), очільник поліції Чикаго.

Чиказький олдермен Ентоні Біл (Anthony Beale) нещодавно розкритикував мера Лорі Лайтфут, звинувативши її у втраті контролю над містом на фоні спалаху злочинності: «Коли дивишся на все, що зараз відбувається у цьому місті, то жахаєшся. У місті панує безлад. На мій погляд, мер втратила довіру мешканців і контроль над цим містом».

В університетах Іллінойсу зареєстровано майже 3 тисячі хворих на коронавірус

В 29 округах Іллінойсу оголошено «загрозливий рівень» через коронавірус

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com