rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ В університетах Іллінойсу зареєстровано майже 3 тисячі хворих на коронавірус

9 із 12 державних університетів Іллінойсу повідомили про 2966 нових випадків коронавірусу, які було зафіксовано на території кампусів. Три університети – Northeastern Illinois, Governor’s State і Chicago State – не оприлюднюють інформацію про нових хворих в Інтернеті.

У всіх цих трьох закладах навчається велика кількість студентів, які живуть у передмістях, що може ускладнити звітування.

Протягом останніх тижнів у понад 200 коледжах та університетах США було зареєстровано щонайменше 28 000 випадків захворювань на коронавірус. Спалах COVID-19 було зафіксовано після відновлення навчання.

Йдеться, зокрема, про 200 коледжів та університетів штату Іллінойс і понад 50 університетів поза територією штату, які відвідують студенти Іллінойсу, а також понад 30 найбільших у країні коледжів та університетів, де навчаються здебільшого чорношкірі студенти.

Деякі зі згаданих навчальних закладів не повідомляють про випадки захворювання на коронавірус в Інтернеті, а відтак справжня загальна кількість випадків може бути більшою. Втім, у деяких закладах заняття ще не розпочалися або тільки стартували.

Загалом у коледжах та університетах Іллінойсу станом на 4 вересня було зареєстровано понад 3270 випадків захворювань на коронавірус.

У 14-ти навчальних закладах, які є учасниками Big Ten Сonference, було зареєстровано понад 8120 випадків коронавірусу.

University of Illinois посилив обмеження після того, коли у кампусі Urbana-Champaign усього за два дні було зареєстровано понад 330 випадків захворювань на COVID-19. Про це повідомляє Associated Press із посиланням на чиновників закладу.

Ректор університету Robert Jones очікує, що всі студенти будуть «обмежувати свою особисту взаємодію лише найважливішими видами діяльності» протягом наступних двох тижнів, починаючи з минулого тижня. Про це він написав в електронному зверненні до студентів.

«Сюди входять такі речі, як проходження тестів на COVID-19 двічі на тиждень, відвідування занять, закупівля харчів, поїздка на роботу, участь в індивідуальних заходах на свіжому повітрі, відвідування релігійних служб та звернення за медичною допомогою», – написав Jones.

За даними Illinois State University, розташованого у Normal, з початку осіннього семестру, що розпочався три тижні тому, близько 1025 студентів отримали позитивні результати на коронавірус. Це – майже 5% від усієї кількості студентів.

Title 
 Фото з Wikipedia

Від 16 серпня, з моменту повернення студентів до університетського містечка Urbana-Champaign, у понад 1000 осіб у кампусі було зафіксовано позитивні результати тесту. Як розповіли представники університету, на карантині перебувають близько 800 осіб. Jones запевняє, що немає жодних доказів того, що спалах коронавірусу серед студентів поширився на викладачів чи місцевих мешканців.

Згідно з рішенням керівництва університету, усі мешканці кампусу вимушені проходити тест на наявність коронавірусу, носити маски та демонструвати негативні результати нещодавно пройденого тесту перед входом у будівлі кампусу. Шкільні чиновники вирішили, що такі запобіжні заходи дозволять студентам повернутися до кампусу, принаймні, восени. Майже дві третини занять в університеті цього семестру відбуваються онлайн, а третина – у приміщеннях закладу.

Jones вважає причиною збільшення кількості випадків захворювань на COVID-19 у кампусі поведінку невеликої кількості студентів. Він, зокрема, розповів, що студенти виходять у місто, незважаючи на те, що отримали позитивні результати тесту на коронавірус, та беруть участь у зібраннях із великим скупченням людей.

«Студенти, які не дотримуються правил, пов’язаних із COVID-19, у студентському містечку або не виконують будь-яких вказівок департаменту охорони здоров’я Champaign-Urbana, будуть вимушені «негайно призупинити» (навчання – ред.), – написав Jones.

Високопосадовці університету заявляють, що до студентів, які влаштовують вечірки або не виконують інструкцій, що стосуються карантину чи ізоляції, будуть негайно вжиті суворі заходи. Станом на минулу середу понад 100 студентів було притягнуто до відповідальності.

За даними університету, з липня було проведено 18 260 тестів на наявність коронавірусу. Середній відсоток осіб із позитивною реакцією минулого тижня становив 1,16%, порівняно з 0,15%, який було зафіксовано позаминулого тижня.

Як стверджує ректор Jones, кількість нових випадків за останні дні прогресувала зі швидкістю, яка подвоюватиметься кожні сім днів, якщо студенти не дотримуватимуться інструкцій. Якщо невтішний прогноз здійсниться, у цьому семестрі може заразитися до 8000 осіб.

Від 17 серпня в Іллінойсі було проведено близько 4400 тестів у трьох місцях на території кампусу. Відтак, як розповіли чиновники, відсоток осіб із позитивною реакцією за позаминулий тиждень становив близько 24%.

«Очікується, що, зі збільшенням кількості контрольних тестів, розширене тестування призведе до нижчого відсотка осіб із позитивною реакцією», – зазначив John Baur, професор хімії та координатор тестування на COVID-19 в ISU.

В 29 округах Іллінойсу оголошено «загрозливий рівень» через коронавірус

У Чикаго запрацює програма кредитування доступного орендованого житла

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com