rss
02/24/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Літературна сторінка \ Варіанти майбутнього від «Коронації слова» та братів Манжосів

Ось і настало свято на вулиці книгоманів! Цього разу – подвійне! : ) Ми повертаємося до славної традиції друкувати книги лауреатів «Коронації слова» ще до того, коли вони з’являться на поличках книжкових магазинів!

Отже, цього разу на нас чекає ексклюзив – роман братів Манжосів «Пророцтво Пушьямітри»! Твір, окрім того, що є напрочуд яскравим і кінематографічним (це відзначило майже одноголосно все журі «Коронації слова»), є ще й напрочуд… пророчим. Це єдиний твір, автори якого вмудрилися описати епідемію коронавіруса. Ще й, до того ж, цілком можливо, що це пророцтво є ще тривалішим. Адже, для прикладу, вже зараз є дані, що коронавірус знаходять у стічних водах. А що, якщо він спершу потрапив саме у воду – а потім вже до людей?..

 Title

Брати писали той роман 5 років – і треба ж було такому статися, що йому настав ЧАС саме тоді, коли у світі почали відбуватися описані в ньому ПОДІЇ… : ) Принаймні, події, дуже схожі на описані у романі.

Щоправда, цей роман – то не так привід подумати над епідемією, як спосіб від неї відволіктися. Це швидше легке фентезійне чтиво, ніж філософський трактат. Місце дії автори намагалися замаскувати під Індію – однак кожен, хто був в Україні, без сумнівів впізнає і лани широкополі, і навіть Дніпро.

Дія твору відбувається саме під кінець літа – коли у маленькому містечку бурхливо відзначають Свято Барв. Саме у це містечко випадково потрапляє журналіст із посвідченням відомого часопису, валізою з ідеальними костюмами і дивовижним вмінням відкривати зачинені двері та знаходити халепу на свою голову…

Title 

Окрім роману, у нас для вас є ще дві новини – хороша й цікава. Твір публікується на сайті «Часу і Подій», тож будь-який українець з будь-якого куточка світу зможе поринути у світ пригод. Це – хороша новина. А це – цікава: у номер не вмістилося закінчення – отже, ви зможете спробувати самотужки написати продовження пригод, а потім порівняти з тим, що написали автори! : )

Приємного читання – і натхнення на творчість!

Брати Манжоси. Пророцтво Пушьямітри. Неймовірна детективна оповідь

Наталя Іваничук – про вплив батька, запоруку майстерності та роботу аташе: «Переклад сто першої книжки – у натхненній роботі»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com