rss
09/22/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Поради фахівців \ Карантин карантином, а відпустка за розкладом?

Зазвичай літо не тішить ринок надзвичайною активністю. І роботодавці, і пошукачі більше думають у цей час про відпустки, ніж про справи, й відкладають розширення, працевлаштування чи зміну місця роботи радше на початок осені. Проте назвати 2020 рік типовим не можна. Можливо, що й літні відпустки для багатьох цього року не на часі? Експерти grc.ua дослідили це.

В гори, на море чи вдома

Дещо менше, ніж половина респондентів (44%) змогли відпочити у 2020 році (або планують це зробити) стільки ж, скільки і минулого року.

При цьому, серед усіх опитаних (тобто і тих, чия тривалість відпустки не зазнала змін, і тих, хто був змушений внести корективи) найпопулярнішим видом дозвілля виявилась відпустка на курортах (гірських чи морських). Так звикли проводити час 61% респондентів.

Ще 34% зазвичай подорожують іншими країнами. На противагу їм, 23% опитаних мандрують іншими містами України. А от майже кожен п’ятий (22%) респондент заявив про те, що найчастіше проводить відпустку вдома. Трохи менше (19%) у цей час відвідують родичів та друзів, а 13% їдуть на дачу.

Найменш популярним серед опитаних виявився відпочинок «дикуном» - з наметами, у кемпінгах.

Не час відпочивати

Майже третина респондентів (36% сумарно) заявили про те, що цього року вони навряд чи підуть у відпустку. З них 14% пояснюють це тим, що загроза коронавірусу ще не минула, а тому подорожі варто відкласти до стабілізації ситуацїї. А 12% зазначають: їхні прибутки суттєво знизилися, а тому відпустка зараз «не по кишені».

На противагу всім вищезгаданим, 5% опитаних змогли цього року відпочити навіть більше, ніж зазвичай, адже обсяг їхньої роботи дещо знизився.

До того ж респонденти згадували про те, що цього року роботодавці відправляли їх у відпустки за власний рахунок, але фактично вони мусили працювати у цей час.

Не вистачає спілкування з друзями та природою

Коли ми запитали у респондентів, чого їм не вистачає найбільше, то виявили, що річ не тільки і не стільки у тому, що бракує вільного часу. Найчастіше опитані скаржились на брак можливостей бачитись зі знайомими та друзями чи подорожувати. Таку відповідь дала майже половина учасників опитування (51%).

Ще 45% респондентів були б раді більше часу проводити на природі та займатися спортом. А от майже третина опитаних (31%) воліла б краще розподіляти вільний час - цілком може статись, що при застосуванні прийомів тайм-менеджменту в організації дозвілля у людей звільняється більше часу на приємні заняття.

Найменше серед опитаних виявилось охочих мати більше усамітнення (9%) та триваліший час приділяти сну (7%). Не багато було й тих, кого все влаштовує, - цим може похвалитись лише 8 респондентів зі ста.

Джерело: Grc.ua (https://grc.ua)

Іпотека: платити чи не платити – от у чім питання...

А якщо пенсія – завтра? Хочу стати landlord’ом

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com