rss
01/22/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Діаспора \ Відзначення 29-ї Річниці Незалежності України на Флориді

В понеділок, 24 серпня 2020 року українська громада південно-західної Флориди в місті Норт-Порт гідно відзначила 29-ту річницю Незалежності України.

Вранці обмежена кількість громади (через коронавірус) на чолі з ветеранами в уніформах та членами міської ради: мером Debbie McDowell та віце-мером Jill Luke розпочали святкування перед будинком міської ради Норт-Порту. Ветерани піднесли і вивісили американський та український прапори під спів державних гімнів Америки та України.

Мер Debbie McDowell урочисто прочитала проклямацію, в якій було згадано про хоробрий захист кордонів своєї держави українським народом проти російського агресора та невтомну працю на шляху до створення демократії в Україні.

Дарія Томашоска, голова Ukrainian-American Club of SWFlorida, подякувала мерові McDowell за прихильне ставлення до української громади і висловила надію, що наступного року 30-ту річницю Незалежності України українська громада зможе гучно відсвяткувати.

Через пандемію коронавірусу не було можливості відсвяткувати цей радісний день в колі друзів в Осередку ім. св. Андрія так, як це було у минулі роки. І навіть на офіційне підняття прапорів було запрошено тільки голів громадських організацій та 6 ветеранів. Всіх разом було 15 осіб.

Щира подяка за участь (у масках!) у відзначенні 29-ї річниці членам Ukrainian-American Veterans, Post 40 (Ігор Гронь, Євген Томашоский, полковник Роман Рондяк, др. Юрій Барановський, Мар’ян Бойсюк, та Микола Компанієць), Дарії Томашоскій (голова Ukrainian-American Club), Лесі Попель ( голова 56 Від. Союзу Українок Америки), Вірі Боднарук (голова Товариства Української Мови), Наталі Невмержицькій (Український Релігійний та Культурний Осередок ім. Св. Андрія), Олі Бабчук («Українське Село»), Ліді Бойко (Громадський Комітет), др. Богданові Боднарукові (Товариство Української Мови), Славі Стефанишин (56 Від. Союзу Українок Америки) та Олесеві Терлецькому.

Українці Португалії відсвяткували День Незалежності

Рінглінг Музей Мистецтва у Сарасоті

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com