rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Культура \ Наша духовність \ Архієпископ УПЦ США Даниїл з благодійним візитом відвідав Івано-Франківську Єпархію ПЦУ

4 липня 2020 року Божого Івано-Франківську Єпархію відвідав архієпископ Даниїл, Голова Консисторії Української Православної Церкви США.

В цей день в приміщені Консисторії Івано-Франківської Єпархії ПЦУ відбулась зустріч Митрополита Галицького Кир Андрія з Владикою Даниїлом, під час якої владики мали змого поговорити про життя нашої Церкви після надання Томосу, до отримання якого архієпископ Даниїл приклав багато зусиль, будучи Екзархом і представником Вселенського Патріарха.

Title Title Title 

Також під час зустрічі владики говорили про ті біди, від яких потерпала Івано-Франківщина під час повені, і про допомогу постраждалим від неї. Владика Даниїл, відвідуючи нашу Єпархію, привіз також фінансову допомого для постраждалих, яка була зібрана Православною Церквою в США з благословення Високопреосвященнійшого митрополита Антонія (Предстоятеля УПЦ США) та завдяки жертовності парафіян, а особливо Товариства Святого Андрія Первозванного (Центральної організації УПЦ США, головою котрої є протодиякон Ігор Махлай).

TitleTitleTitle

В цей день Владика Даниїл прибув в м. Галич в супроводі проректора ВБА прот. Євгена Шувара та прот. Андрія Сегіна. Мешканцям Галича, який також постраждав від повені, Владика Даниїл особисто вручив грошову допомогу, відвідуючи їхні домівки.

Title Title Title 

Під час відвідин постраждалих від повені, владика мав змогу поспілкуватись із людьми, які залишились наодинці зі своїм горем, і які часто зі сльозами на очах розповідали про свої біди.

Title Title 

Отримавши грошову допомогу, постраждалі також від владики Даниїла отримали буклети, іконки та благословення, слова співчуття і розради. Люди слізно дякували Владиці за те, що про їхнє горе не забули українці далеко за океаном.

Митрополит Андрій під час зустрічі висловив також слова великої подяки владиці Даниїлу, а особливо Митрополиту Антонію, Предстоятелю УПЦ США, та всім вірним Церкви, які доклалися своєю пожертвою для допомоги постраждалим.

Пресслужба
Івано-Франківської Єпархії ПЦУ
(http://pcu.if.ua/Blog/101)

 

Там, де починається світ, або Як на високій горі зцілюють душі

Українські католики США допомагають потерпілим від повеней в Україні: зібрано 136 875 доларів, збір триває

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com