rss
10/20/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Вчені виявили новий тип зірок у Всесвіті
Title 
 Фото NASA.image/Depositphotos

Група астрономів з Університету Ла-Коруньї та Астрофізичного дослідницького інституту на Канарських островах під час перегляду даних Слоанівського цифрового огляду неба виявили 15 зірок, які багаті на фосфор.

Про це повідомляє портал New Atlas.

Більш того, на цих зірках також було знайдено велику кількість інших елементів – зокрема, магній, силіцій, кисень, алюміній та церій.

За словами вчених, такий тип зірок ще ніколи не виявляли раніше, і наразі астрономи не можуть пояснити, як такі зірки еволюціонують і синтезують елементи в своїх ядрах.

«Ці результати показують, що ми не тільки маємо справу з новим типом об’єктів, але і що їхнє відкриття відкриває шлях для вивчення нових фізичних механізмів та ядерних реакцій, які виникають у зоряних інтер’єрах», - заявив керівник дослідницької групи Томас Массерон.

Зазначається, що фосфор є одним із шести хімічних елементів, які необхідні для життя на Землі – іншими є вуглець, водень, азот, кисень та сірка. У біології фосфор є важливим структурним елементом у ДНК та РНК, адже допомагає переправляти енергію через клітини та регулює інші ключові процеси.

З яким інтервалом цокає годинник Всесвіту?

У Новій Зеландії збираються «випромінювати» електроенергію прямо в будинки

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com