rss
09/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Зі Словаччини витурили трьох російських дипломатів

Про це заявив керівник відділу преси міністерства закордонних справ і європейських справ Словаччини Юрай Томага, передає Радіо Свобода.

«Ми не можемо назвати прізвища працівників російської дипломатичної місії, водночас підтверджуємо, що було ухвалене рішення щодо витурення трьох працівників представницького відомства Російської Федерації у Словаччині», – зазначив Томага.

За його словами, було виявлено зловживання візами, виданими словацьким консульством у Санкт-Петербурзі, наслідком чого став «серйозний карний злочин» на території Словаччини.

За інформацією словацьких служб безпеки, діяльність трьох російських дипломатів суперечила Віденським домовленостям про дипломатичні відносини.

Як повідомляють словацькі ЗМІ, російські дипломати мають залишити Словаччину до кінця цього тижня. Водночас словацьке дипломатичне відомство наголосило, що й надалі «зацікавлене в розвитку двосторонніх відносин з Росією», однак ця співпраця «має відповідати Віденським домовленостям про дипломатичні відносини».

Про світ на порозі карколомних змін та про роль троянського майна у цих змінах

Російська політика Макрона: іти вперед, не зрушивши з місця

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com