rss
09/25/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Наука \ Освіта \ Зеленський підписав зміни до закону про освіту

Про це повідомляє пресслужба глави держави.

«Президент Володимир Зеленський підписав Закон № 764-IX «Про внесення змін до пункту 3 розділу X «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі». Документ вносить зміни до підпункту 8 пункту 3 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про повну загальну середню освіту» у новій редакції», – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що вказані зміни забезпечують можливість ширшого вибору типів закладів загальної середньої освіти, у які засновники зможуть трансформувати санаторні школи-інтернати, а також можливість ліквідації цих шкіл.

За даними ОП, це допоможе органам місцевого самоврядування сформувати освітню мережу відповідно до потреб громади та забезпечити право кожного на освіту, а, отже, створюється підґрунтя для поступового реформування таких інституцій з урахуванням інтересів усіх учасників освітнього процесу.

Нагадаємо, Верховна Рада 13 червня ухвалила Закон «Про внесення змін до п. 3 розділу Х «Перехідні та прикінцеві положення» Закону України «Про повну загальну середню освіту» щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі». Проєкт № 3719 у цілому підтримали 323 народні депутати.

Як зазначається у пояснювальній записці, Закон «Про повну загальну середню освіту», який набув чинності 18 березня 2020 року, передбачає припинення набору учнів 1-9 класів та обов’язкову трансформацію закладів винятково у ліцеї і з обов’язковим збереженням пансіону.

Уроки на дивані. Як українці впоралися з дистанційною освітою

Українську військову освіту реформують за стандартами НАТО

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com