rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Аналітика \ Хепберн: «Сплюндрування пам’ятника – це знущання з канадців, які стали жертвами комунізму»

Сьогодні ніхто не захищений від пропаганди Володимира Путіна та психологічної війни.

Вандали розписали банер на Меморіалі жертвам комунізму «Tribute to Liberty».

У липні на будівельному майданчику пам’ятника «Меморіал жертвам комунізму – Канада, країна притулку» що стоїть у Park of the Provinces, що напроти Канадського музею війни та Національного пам’ятника Голокосту, спреєм були нанесені зображення молотка та серпа і напис «Комунізм переможе».

Багато канадців знають, що комунізм був політичною ідеологією кількох найкривавіших і найжахливіших режимів. За останні 100 років і більше свого комуністичного існування під проводом Росії він вбив понад 120 мільйонів людей в Афганістані, Камбоджі, Китаї, Кореї, Східній та Центральній Європі, Карибському басейні та інших місцях. Кількість загиблих збільшується під час війни в Україні, кривавій бійні у Сирії та заворушень у Венесуелі.

Близько восьми мільйонів канадців або їхніх предків стали жертвами цієї нелюдської ідеології. Комуністична партія тут (в Канаді – ред.) є другорядним гравцем, тож чому б хтось із Канади хотів, щоб вона перемогла?

Це важливо для президента Росії Владіміра Путіна. Він реалізовує свої амбіції зробити Росію «великою» за комуністичною моделлю Радянського Союзу, якою б керувала людина на кшталт Сталіна, що залізним кулаком забезпечував правопорядок. Президент заявив, що лібералізм – мертвий, а демократичні інститути, такі як вибори, – це «фокус». Його нещодавній автократичний крок – фіктивне голосування, яке дозволяє йому зберегти президентство до 2036 року, тобто він може стати президентом довічно.

Цей застарілий, але агресивний світогляд l’état c’est moi і повернення до примітивної ідеології права сильнішого – підштовхує його руйнувати міжнародне право, вести незаконні війни, застосовувати руйнівну кібер-війну і – що дуже небезпечно – поширювати брехню та ненависть проти критиків та опонентів.

Сплюндрування «Tribute to Liberty» – це наглядний приклад. Він наштовхує на замисел Путіна, що комунізм – читайте Росія – переможе. Напис кидає виклик канадським цінностям миру та поваги до закону, усіх прав, викладених у Декларації ООН про права людини, над якою топчеться Росія. Розписаний спреєм слоган презентує війну, концтабори, арешти «ворогів народу» та диктатуру, в якій править одна людина, а вибори є «трюком». Це – інформаційно-психологічний вплив у глобальному масштабі, зокрема, через соціальні медіа, де незліченна кількість фабрик тролів, схожих на Sputnik, заражає серця та розум.

Напис на «Tribute to Liberty» означає знущання над канадцями, які стали жертвами комунізму і вважають, що в Канаді вони – у безпеці. Насправді ніхто не захищений від психологічної війни Путіна.

Одним із визначних інструментів його плану є Russia Today – головний голос міжнародної пропаганди Кремля, що транслюється у Канаді з 2009 року, незважаючи на докази російського втручання у вибори в США та Brexit. Часто вона піарить точку зору Путіна через західних особистостей, таких як Nigel Farage із Британії або Larry King із Америки, щоб заволодіти увагою, як вони кажуть, близько 700 мільйонів глядачів. Однак інші представники Заходу, такі як журналістка Sarah Firth, звільнилися після твітту: «Ми працюємо на Путіна. Нас щодня просять, якщо не повністю ігнорувати, то приховувати справжній стан справ».

Misha Glenny, автор McMafiawrites: «Росіяни просунулись вперед із часів «Правди», газети радянської комуністичної партії або Всесвітньої служби Московського радіо під час «холодної війни» – принаймні тоді ви знали, що це все – нісенітниця, яка виходить з ідеологічного відділу. Мета RT – перебріхування та внесення сум’яття. Ця суміш справжнього та вигаданого робить вас збентеженими та дезорієнтованими, що… і є їхньою метою».

Пропаганда працює. Сенс напису про перемогу комунізму на пам’ятнику, присвяченому мільйонам його жертв, має на меті нагадати нам, що ціль Путіна – виграти глобальну ідеологічну війну.

Важливо визнати загрозу, коли вона присутня у нашій власній країні, і протидіяти їй.

Автор: Оксана Башук Хепберн

Джерело: OTTAWA CITIZEN
(https://ottawacitizen.com/opinion/hepburn-vandalism-at-monument-site-taunts-canadians-who-were-victims-of-communism/wcm/3ff2d975-9d1d-440f-a57a-850bb9e54a25/ )

Війна в Гімалаях – на Даху світу: причини ескалації конфлікту між Індією та КНР

Прем’єр Польщі назвав Nord Stream 2 «платою Путіну за зброю»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com