rss
09/28/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Діти можуть переносити у 100 разів більше коронавірусу, ніж дорослі

Науковці Ann & Robert H. Lurie Children’s Hospital з’ясували, що діти віком до 5 років із легким та помірним рівнем COVID-19 мають значно більше генетичного матеріалу для вірусу в носі, у порівнянні зі старшими дітьми та дорослими.

Як виявили науковці під час дослідження, у дітей в носі може бути до 100 разів більше вірусу. Результати дослідження було опубліковано минулого тижня в журналі JAMA Pediatrics.Як йдеться у прес-релізі лікарні, провідний автор дослідження, доктор Taylor Heald-Sargent, фахівець із дитячих інфекційних захворювань у Lurie Child, та його колеги проаналізували 145 випадків захворювання легкої та середньої тяжкості на COVID-19 протягом першого тижня появи симптомів.

Вони порівняли вірусне навантаження у трьох вікових групах – дітей, які мають менше ніж 5 років, дітей віком 5-17 років та дорослих віком 18-65 років.

«Це має важливі наслідки для здоров’я населення, особливо коли йдеться про безпеку під час відновлення діяльності шкіл та дитячих садків», – каже доктор Heald-Sargent. «... Наше дослідження не розраховано на те, аби довести, що молодші діти поширюють COVID-19 так само, як і дорослі, але це – цілком ймовірно».

Дослідники визначили, що здатність дітей молодшого віку розповсюджувати COVID-19, можливо, було визнано недостатньою, оскільки школи та дитячі садки під час пандемії було негайно закрито, йдеться у пресрелізі.

Заявки на виборчі бюлетені подали понад 100 тис. виборців округу Cook

Злочин без покарання

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com