rss
06/17/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Чикаго демонтували вже третій пам’ятник Христофору Колумбу

Демонтаж відбувся вранці 31 липня. Пам’ятник було розташовано на East 92nd Street, що біля South Chicago й Exchange. Наразі невідомо, чому міська влада вирішила демонтувати цю статую.

Нагадаємо, минулого тижня після масових акцій протесту було тимчасово демонтовано два пам’ятники Христофору Колумбу – у Grant Park and Little Italy. Зокрема, у Grant Park спалахнули сутички між протестувальниками та копами. У результаті 49 чиказьких поліцейських та чотири протестувальники отримали поранення. Було заарештовано понад десять осіб.

«Цей захід було реалізовано після консультацій із різними зацікавленими сторонами. Це відбувається у відповідь на демонстрації, які стали небезпечними як для протестувальників, так і для поліції, а також через спроби людей самостійно демонтувати пам’ятник у Grant Park, що є вкрай небезпечно. Цей крок – це спроба захистити громадську безпеку та зберегти безпечний простір для всебічного та демократичного громадського діалогу щодо символів нашого міста. Крім того, наші ресурси громадської безпеки повинні бути зосереджені там, де вони найбільш потрібні у всьому місті, особливо у громадах у південній та західній частинах міста», – йдеться у заяві мерії.

Протестувальники закликали демонтувати пам’ятники Колумбу, оскільки, на їхню думку, першовідкривач Америки несе відповідальність за геноцид та експлуатацію народів-аборигенів Америки.

Натомість американці італійського походження, які мешкають у Чикаго, заявили, що не підтримують цей крок. 26 липня вони організували акцію протесту в Little Italy, щоб висловити свій гнів із приводу демонтажу пам’ятника.

Цього місяця мер Лорі Лайтфут заявила, що міська влада проведе інвентаризацію пам’ятників, картин «та інших речей, які увіковічнюють» минуле та історію Чикаго.

Заявки на виборчі бюлетені подали понад 100 тис. виборців округу Cook

Злочин без покарання

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com