rss
07/25/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Українське Чикаго \ Храмове свято в Українському Православному Соборі св. кн. Володимира у Чикаго

Понад столітня історія Собору св. кн. Володимира у Чикаго, безумовно, бачила різні види святкувань храмового свята: і велелюдні зібрання, і не дуже; і фестивалі з великою кількістю гостей, музикою, танцями, лотереями….

Кожного разу форма свята була зумовлена різними обставинами. Ось і цьогорічне святкування не стало винятком у цьому різнобарв’ї стилів та форм.

Зважаючи на особливості соціального життя, зумовлені цьогорічною пандемією, було непросто визначитись зі стилем і розміром нашого торжества. Ремонт Собору, який парафія розпочала кілька місяців тому, а також і усвідомлення того, що храмове свято потребує належного відзначення, притримуючись вказівок від штату та міста, було вирішено зробити святковий бенкет у парафіяльній залі.

Title  TitleTitle 

У неділю, 2 серпня, Служба Божа, яку ми транслювали через Facebook, (як ми уже робимо протягом кількох місяців), пройшла надзвичайно урочисто, прикрашена мелодійним співом церковного хору, очолювана отцем настоятелем Іваном Лимарем та протодияконом о. Андрієм Фрончаком.

Title Title Title 

Іще однією надзвичайною подією, яка припала на цей день, стало святкування ювілею нашого довголітнього диригента – п. Володимира Поповича. Протягом кількох десятиліть, щонеділі і на кожне свято п. Володимир допомагає зробити Богослужіння у нашому Храмі особливо гарними, керуючи церковним хором, налаштовуючи наші серця і душі на щиру молитву. З вдячністю від громади, о. Іван привітав п. Поповича теплими словами та вручив йому подарунок і квіти. Також, від хору Маестра привітав і вручив йому подарунок п. Андрій Бараник. Сердечне многаліття пролунало для усіх тих, хто носить ім’я Володимир та Ілля, але особливо – для нашого Маестро!

Title  Title Title

На святковому бенкеті після Служби Божої зібралися наші парафіяни та гості з інших церков та організацій. Гості смакували стравами, приготованими нашими сестрицями, а виступи юних артистів потішили присутніх своєю красою та щирістю.

Title Title Title 

Голова Кредитової Спілки «Самопоміч», п. Віталій Кутний привітав нашу громаду та вручив щедрий подарунок. Директор Школи Українознавства при нашому Соборі, священнослужителі, що прибули на наше святкування від інших громад, також склали щедрі подарунки-допомогу на ремонт Храму.

Title Title 

Лунала Українська музика від гурту «Водограй», а гості розважалися у теплій святковій атмосфері.

Нехай усі гарні побажання громаді Собору св. Кн. Володимира збудуться, і прийдешній день буде для нас іще світлішим та успішнішим.

Світлини Олени Лимар

Випускний-2020 у садочку «Ангелятко»

69-і Річні Загальні Збори Кредитової Спілки «Самопоміч»

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com