rss
10/24/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ У Мілуокі вбили чорношкірого прихильника Трампа. Республіканці вимагають федерального розслідування

60-річного жителя Мілуокі Бернелла Траммелла було зacтpeлено в четвер, 23 липня. Він був прихильником Трампа і закликав голосувати за нього на майбутніх виборах.

Республіканці штату вимагають розслідування цього вбивства на федеральному рівні.

60-річний Бернелл Траммелл, політичний активіст і прихильник Трампа, відомий тим, що ходив вулицями з плакатами з написами «Голосуйте за Дональда Трампа 2020», а також розміщував їх на вітрині свого офісу. У четвер його застрелив невідомий.

«У зв’язку з широко відомою політичною активністю Траммелла та великою ймовірністю того, що його вбивство може бути політично мотивованим, я переконливо прошу, аби прокурор США Метью Крюгер розпочав федеральне розслідування», – заявив у п’ятницю, 24 липня, Ендрю Хітт, голова Республіканської партії Вісконсина.

«Жоден американець не повинен боятися за особисту безпеку через свою політичну позицію», – додав Хітт.

Траммелл володів невеликою видавничою компанією. Не так давно у нього відбулася публічна суперечка з якимось молодиком з приводу одного з його плакатів на підтримку Трампа.

«Чорношкіра людина похилого віку, він абсолютно не заслуговував такої смерті», – зауважив Реджі Мур, директор Управління із запобігання насильству в Мілуокі, в інтерв’ю виданню Milwaukee Journal Sentinel.

На відео, записаному вранці в день його смерті, Траммелл говорив, що повага, яку Трамп демонструє стосовно репера Каньє Веста та колишнього помічника Омаросе Маніго Ньюмана, робить його гідним підтримки.

«Я вважаю, що Трамп – знакова особистість нашого часу», – сказав Траммелл місцевому блогеру Армстронгу Ренсу.

27 липня поліція Мілуокі оприлюднила орієнтовні дані чоловіка, якого підозрюють у вбивстві, – 30-річного чоловіка, вагою 200 фунтів. Він їхав на чорному велосипеді.

Поліція заявила, що станом на понеділок мотив вбивства ще не було встановлено

Автор: Стенлі Разін за матеріалами NY Post

Джерело: «Континент» (https://kontinentusa.com)

У Чикаго демонтували дві статуї Христофора Колумба

Протестувальники у Чикаго вимагали припинити фінансувати поліцію

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com