rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Поліцейська статистика Чикаго – проти наративу ВLМ

В Америці – близько 700 тисяч поліцейських, які виїжджають на виклики приблизно 50 мільйонів разів на рік. Якщо уважно слухати ВLМ, то всі ці виклики – прояв системного расизму, що закінчується у кращому випадку арештом, а зазвичай – вбивством ні в чому не винних чорношкірих американців.

Протести, які відбуваються на території усієї країни, докотилися, ясна річ, і до американської «столиці вбивств» – Чикаго. Протестувальники, не надто обтяжені знайомством зі статистикою, не підозрюють, що за останній рік у цій колисці антирасистської революції було вбито 560 осіб, з них 475 чорношкірих громадян були вбиті не білими й навіть не поліцейськими, а такими ж чорношкірими.

Протестуйте, мешканці Чикаго! Але не забувайте, що ви регулярно голосуєте за систему, проти якої тепер намагаєтеся протестувати. Ви чи не сотню років вибираєте винятково демократів, останній республіканський мер був у Чикаго ще до Великої депресії. З 2011 до 2019 року мером Чикаго був колега Обами Рам Еммануель, а потім на його місце прийшла Лорі Лайтфут, яка, крім заробленого нею звання першого чорношкірого мера нетрадиційної орієнтації, більше нічого особливого на благо рідного міста не зробила. Єдина її заслуга – це вимога, аби поліція перестала активно втручатися в конфлікти, у результаті чого в цьому році кількість вбивств чорних чорношкірими, безумовно, суттєво зросте.

Чи є жахлива чиказька статистика продуктом неправильної кримінальної системи? Демократи кажуть, що так, але вперта статистика з ними вкотре не погоджується.

У 2018 році мешканці Чикаго телефонували на 911 три мільйони разів, тобто, понад один раз на кожного з двох із половиною мільйонів жителів. У результаті відбулося 85 тисяч арештів – тобто, один із тридцяти п’яти викликів закінчувався арештом. Із цих же трьох мільйонів викликів поліція змушена була застосувати додаткову силу 309 разів. І всі 12 тисяч чиказьких поліцейських, які, згідно з твердженнями демократів та їхніх друзів зі ЗМІ, тільки і мріють, як би їм застрелити нещасних aфpoaмepиканців, змушені були застосувати зброю 43 рази. Тобто, ймовірність того, що чиказький поліцейський застосує зброю, є 0.0014%!

Уявіть, що цілу милю виклали 25-центовими монетами і одну перевернули, і ви, дивлячись на цю милю, примудрилися побачити саме її.

Із 43 випадків застосування зброї далеко не кожен був смертельним. Із 2013 до 2018 року в середньому від рук поліції гинуло десять осіб – що, до речі, було помітно нижче, ніж у попередні роки. Звичайно, учасники протесту будуть стверджувати, що будь-яка смерть – це «занадто висока ціна», але зі 400 загиблих від рук поліції у Чикаго з 2007 року тільки в одному випадку було визнано невиправдане застосування сили. Між 2007 і 2016 роками понад 95% поліцейських жодного разу не скористалися зброєю. Під час контактів із громадянами тисяча двісті сорок два поліцейських отримали поранення, а 337 з них загрожувала серйозна небезпека.

Виходячи з цієї статистики, непогано було б, аби в ВLМ подякували поліції за те, що вона з ризиком для життя бореться за їхні життя.

Автор: Стенлі Разін за матеріалами American Thinker

Джерело: «Континент» (https://kontinentusa.com)

У Чикаго демонтували дві статуї Христофора Колумба

Протестувальники у Чикаго вимагали припинити фінансувати поліцію

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com