rss
09/27/2020
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
У фокусі – Америка \ Майк Дітка розкритикував рішення спортсменів ставати на коліна під час звучання національного гімну
Title 
 Скрін із програми Interesting People
за участю Майка Дітки

Легендарний колишній гравець та тренер Chicago Bears Майк Дітка, українець за походженням, розкритикував спортсменів, які стають на коліна під час звучання національного гімну на знак підтримки руху Black Lives Matters.

Під час інтерв’ю для TMZ Дітка зауважив, що, на його думку, спортсмени, які вирішили стати на коліна, повинні «забиратися геть із країни».

«Ось так я думаю», – сказав він. «Звичайно, у мене – консервативні погляди, тому збираюся лише висловити свою думку».

Colin Kaepernick, колишній квотербек San Francisco, почав ставати на коліна протягом сезону 2016 року, щоб підтримати Black Lives Matter.

«Думаю, що є спосіб, як можна виражати протест, і, на мою думку, є спосіб, у який не варто протестувати», – зазначив Дітка. – Ви ж не протестуєте проти прапора, ви не протестуєте проти цієї країни, яка дала вам можливість заробляти на життя, займаючись спортом».

Нещодавно члени команди MLB вирішили тримати чорні стрічки або стояти на колінах під час звучання гімну, щоб підтримати рух Black Lives Matters. NBA також опублікувала зображення ігрових майданчиків, розписаних словами Black Lives Matter.

У Чикаго демонтували дві статуї Христофора Колумба

Протестувальники у Чикаго вимагали припинити фінансувати поліцію

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com