rss
01/27/2021
EN   UA

Молодiжне Перехрестя (Тисність на обкладинку)

#370

Ваша точка зору

Чого, на Вашу думку, найбільше бракує Україні для перемоги?
Грошей
Зброї
Ядерної зброї
Міжнародної підтримки
Совісті найвищого керівництва
Ваш варіант відповіді
Полiтика \ Економіка \ Зеленський сподівається, що Швейцарія допоможе Україні повернути вкрадені гроші
Title 
 Фото з сайту www.president.gov.ua

Про це він заявив на спільній пресконференції з Президентом Швейцарії Симонеттою Соммаругою після проведених у Києві двосторонніх переговорів і підписання низки документів про співпрацю, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Швейцарія завжди була для нас прикладом у питаннях протидії корупції. Хочу відзначити підписання сьогодні меморандуму про взаєморозуміння між Офісом генпрокурора, НАБУ та швейцарською стороною. Вірю, що Швейцарія допоможе нам у питаннях протидії корупції та сприятиме реальному поверненню в Україну викрадених активів», – сказав Зеленський.

Він також повідомив, що у 2022 році у Швейцарії відбудеться V Міжнародна конференція щодо реформ в Україні. За підсумками сьогоднішніх переговорів було підписано відповідний меморандум, що визначить алгоритм дій стосовно проведення цього заходу.

Зеленський також нагадав про роботу нещодавно створеної українсько-швейцарської платформи для наукової та інноваційної взаємодії. Її результатом, за його словами, став спільний проєкт виробництва в Україні медичного обладнання. «Це – ще один хороший приклад нашого партнерства – дієва наукова дипломатія», – зауважив він.

Президент підкреслив, що Україна та Швейцарія готові до співпраці й у багатьох інших сферах. Це – реабілітація ветеранів, розвиток професійно-технічної і мистецької освіти в Україні, децентралізація, енергоефективність і сталий розвиток міст.

Соммаруга, своєю чергою, зазначила, що під час зустрічі було обговорено й такі глобальні теми, як пандемія коронавірусу та зміна клімату.

Щодо двосторонньої співпраці, то, за її словами, в України і Швейцарії є великий потенціал у співробітництві в сфері екології, інфраструктури, боротьби з корупцією. Крім цього, наголосила Соммагура, Швейцарія готова надати Україні необхідну допомогу у реформуванні судової системи.

Як повідомлялося, Президент Швейцарської Конфедерації Симонетта Соммаруга перебуває в України з триденним державним візитом.

Очікується, що, зокрема, у межах візиту Зеленський і Соммаруга здійснять спільну робочу поїздку на Донбас для ознайомлення з безпековою та соціально-економічною ситуацією в регіоні, а також станом реалізації проєктів швейцарської гуманітарної допомоги.

Жан-Ерік де Загон: «Наші кредити тісно пов’язані з пріоритетами об’єднаної Європи»

Місія технічної підтримки МВФ завершила роботу в Україні

 

Реклама

© 2006-2011 "Час i Подiї". All Rights Reserved | Chicago Web Design - www.4everstudio.com